Práce a MS: plánování kariéry, hledání práce, bezpečnosti práce a další

Jednoduché změny na pracovišti a pomoc od pracovních poradců vám může udržet na vaší kariéře. Zde je návod, jak získat radu, kterou potřebujete.

Státní vládní agentury a zdravotnická zařízení nabízejí rehabilitační služby zaměstnání, které vám pomohou najít tu správnou práci, nebo uspět v jednom, které jste dostali. Mohou vám pomoci

Tyto programy mohou nabízet testy, které vám pomohou přemýšlet o svých zájmech, silných a omezení. Můžete se také podívat on-line na sebehodnocení, které vám pomohou lépe pochopit vaše potřeby pracovních míst.

Poradci mohou používat počítačovou databázi, aby odpovídaly práci s vaší pracovní historii a aktuálních fyzických a duševních schopností. Mohou také podpořit a vést vás prostřednictvím svého rozhodovacího procesu. Mohou dokonce vám pomůže napsat svůj životopis a naučit se techniky pro pohovorů.

Poradce můžete pozorovat při práci, zatímco vy konkrétní úkoly, aby zjistili, zda můžete bezpečně vykonávat práci. Ten pak může doporučit změnu ve svých povinností nebo svého pracovního prostředí s cílem zlepšit bezpečnost.

Mějte na paměti, že vaše práva jsou chráněna zákonem nazývá mnoho lidí na světě s zákona o zdravotním postižením. Obecně lze říci, to znamená, že zaměstnavatelé potřebují, aby se “přiměřené ubytování” Před jakýmkoli zdravotním postižením máte kvůli vašim čs.

“Ubytování” znamená, že váš zaměstnavatel provede změny způsobu práce se provádí nebo zařízení, které je potřeba udělat.

Národní MS společnost doporučuje spolupracovat se svým zaměstnavatelem, spíše než podniknout právní kroky hned. Například, může to pomoci jim ukázat, jak změny ve vašem pracovišti nebo zařízení může udělat ještě produktivnější.

Agentury Společenství mohou nabídnout práci trénovat pro osoby s těžkým zdravotním postižením. To vám umožní získat pomoc při práci naučit postupy, organizovat a priority úkolů, a splňují výrobní normy vašeho zaměstnavatele.

Trenér práce úzce spolupracuje s vámi nastavit své povinnosti na základě vašich celkových silné stránky a limity.

ZDROJE

National Multiple Sclerosis Society: “zaměstnanost”, “Informace o kariéře Options”, “The Win-Win přístup k vhodné formy.

najít na

O; Inzerovat S U; Podmínky USA; Privacy Polic; Sponzor Polic; Kontaktujte nás