porozumění zneužívání alkoholu – základy

Lidé byli vaření a fermentaci alkoholické nápoje od úsvitu civilizace. Konzumovány v mírném množství, alkoholické nápoje jsou relaxační a v některých případech dokonce může mít příznivý vliv na zdraví srdce. Spotřebované v přebytku, alkohol je jedovatý a je považován za lék. Odhaduje se, že mezi 18 milionů – nebo jeden z 12 dospělých – ve zneužívání alkoholu USA nebo jsou chronické alkoholiky. Téměř 100.000 mnoho lidí na celém světě zemře každý rok v důsledku zneužívání alkoholu a alkohol je faktorem ve více než polovině případů zabití v zemi, sebevražd a dopravních nehod. Zneužívání alkoholu také hraje roli v mnoha společenských a domácí problémy, s pracovními místy absence a trestných činů proti majetku manželské a zneužívání dětí.

Zjistit více o zneužívání alkoholu

Základy

příznaky

Zacházení

Prevence

Chronický alkoholismus je progresivní, potenciálně smrtelné onemocnění, vyznačující se neustálým touhou po zvýšené tolerance, fyzická závislost na, a ztráta kontroly nad pití alkoholu. Fyzická závislost na alkoholu může nebo nemusí být zřejmé, k ostatním lidem. Zatímco některé chronické alkoholici dostat velmi opilý, jiní vykonávat dostatečnou kontrolu, aby vzhled, jak se vypořádat s každodenními záležitostmi v téměř normálním způsobem. Nicméně, alkoholismus může vést k počtu fyzických potíží, včetně hypoglykémie, vysoký krevní tlak, mozku a poškození srdce, poškození jater v konečném stádiu, rozšíření krevních cév v kůži, zápal plic, tuberkulóza, chronické gastritidy a recidivující pankreatitidy.

Alkoholismus může také vést k impotenci u mužů, poškození plodu u těhotných žen, a zvýšené riziko rakoviny hrtanu, jícnu, jater, prsu, žaludku, slinivky břišní, a horní části gastrointestinálního traktu. Vzhledem k tomu, alkoholici mají jen zřídka dostatečné stravy, je pravděpodobné, že mají nutriční nedostatky. Těžkých pijáků typicky máte poškozenou funkci jater a až jeden z pěti vyvine cirhóza.