porozumění prevence růžové oko

Bakteriální a virové růžové oko jsou nakažlivé. Aby se zabránilo uzavírání smluv růžové oko, nebo šíří ji jiným lidem, postupujte podle následujících preventivních opatření.

Důkladně umyjte ruce a často, zvláště pokud dotknout oka nebo oblasti kolem něj; Udržujte ruce v bezpečné vzdálenosti od infikovaného oka. Infekce může také vstoupit do těla přes nos a ústa; Nesdílejí žínky, ručníky, polštáře či kapesníky s ostatními, včetně rodinných příslušníků; Změnit výše uvedené položky po každém použití a důkladně je umyjte; Nepoužívejte jiné lidi je oční kapky nebo kosmetických přípravcích, zejména štěteček na obočí tužky a řasenku.

Zinek je esenciální stopový minerál, který je důležitý pro imunitní systém a mozku, stejně jako jiné části těla. U kojenců, nedostatek zinku může zpozdit normální vývoj. V každém věku, závažný nedostatek zinku může vést k riziku infekce; Výhody oko související. Zinek se předpokládá, že jsou důležité pro zrak, protože vysoké hladiny minerálu se nacházejí v makule, část sítnice. Zinek umožňuje vitamín A vytvářet pigment melanin, který chrání oko. Některé studie …

Alergická růžové oko může být zabráněno tím, že zamezují věci, které spouštějí podmínku. Nové způsoby léčby pro alergiky (prášky a očních kapek) může pomoci zabránit příznaky, než k nim dojde. Někteří pacienti těžit z kožních testů, které identifikuje konkrétní citlivost, které mohou být blokovány s pravidelnými injekcemi (imunitní terapie).

Některé formy růžové oko je způsobena podráždění z chemických látek používaných k čištění kontaktních čoček. Dočasné nebo trvalé přerušení používání kontaktních čoček může pomoci zmírnit obří papilární zánět spojivek.

ZDROJ; Bradford, C (editor) Základní Ophthalmology. Academy of Ophthalmology, 2004. pp 75-88; vzniká ve spolupráci se Cleveland Clinic: “spojivek.