porozumění chlamydie – příznaky

Často chlamydie bude prezentovat žádné příznaky. Když jsou přítomny příznaky obyčejné zahrnují

U mužů

Zjistit více o chlamydie

Základy

příznaky

Diagnostika a léčba

Prevence

U žen

Jste žena a narazíte na vysokou horečku a další chřipku-jako symptomy, jako je zimnice, bolesti zad, hubnutí a průjem, spolu s těžkou pánevní bolest, krvácení po pohlavním styku, silná nevolnost nebo opakující se zpět Pai; které jste vyvinuli pánevní zánětlivé onemocnění, vážné komplikace chlamydie, které může mít za následek sterilitu.

U Vás objeví některý z uvedených příznaků, abov; chlamydie vyžaduje neodkladnou lékařskou pomoc, aby se zabránilo vážné komplikace, které mohou vést k neplodnosti, a to zejména u žen.

Zřídka, genitální chlamydiové infekce může způsobit artritida doprovází kožních lézí a zánětem oka a močové trubice, což je podmínka známá jako Reiterův syndrom.

ZDROJE

Mayo Clinic: “Chlamydia.”

AMA: “Chlamydia Screening: rutinní vyšetření.”

CDC: “Chlamydia – CDC soupis.”

National Institutes of alergie a infekční choroby: “. Chlamydie”

Čirý nebo bělavě žluté propuštění ze špičky Peni; Častým nucení na močení nebo pálení, zatímco urinatin; Zarudnutí v cípu Peni; Bolestivé nebo něžné varlat

Mírné nepohodlí, které se mohou splést s menstruačním křečím; Poševní výtok, který může mít špatný smel; Krvácení mezi obdobím; Bolestivé období; Bolest, když mají o sobě; Svědění nebo pálení v nebo kolem vagin; Bolest při močení