pomocí CT vyšetření pro diagnostiku onemocnění srdce

Srdce počítačová tomografie (CT), nazývaný také vápník -score screening srdce skenování, je test použit k detekci vápenatých usazenin nalezené v aterosklerotického plátu v koronárních tepen z pacientů se srdečním onemocněním. State-of-the-art počítačová tomografie (CT) metody, jako je tato, jsou nejúčinnější způsob, jak odhalit koronární kalcifikaci z aterosklerózy, do vyvinutí příznaků. Více koronární vápníku znamená více koronární aterosklerózy, což naznačuje větší pravděpodobnost významné zúžení někde v koronární systému a vyšší riziko budoucích kardiovaskulárních problémů.

Strava založená na rostlinách, může být dobré pro vaše srdce; Pokud budete jíst převážně nebo pouze ovoce, zeleninu, ořechy, fazole, celá zrna a maso náhražky, jako je sója, můžete snížit vaše šance na získání srdeční onemocnění, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak a diabetes mellitus 2. typu, ve srovnání s dieta, která obsahuje mnohem více masa; Existuje mnoho různých druhů diet na rostlinné bázi. Tři Nejběžnější ar; Vega; Žádné živočišné produkty, jako je maso, vejce nebo mléčné výrobky ….

Lékař může také nařídit koronární CT angiogram (CTA), dívat se přímo do tepen srdce. S CTA, obrázky vašich věnčitých tepen jsou vyrobeny. To je pravidelně provádí navíc k CT vyšetření srdce teď.