očkovací látky potřebné pro cestu do Indie

Když začnete plánovat do Indie si výlet a sednout si vytvořit seznam úkolů, dát “přivolat lékaře ke jmenování vakcíny” v horní části seznamu. Pak nedávej ho.

Podle CDC, je třeba začít své očkování nejméně čtyři až šest týdnů před plánovaným odejít. Tímto způsobem vakcíny budou mít čas, aby se stala efektivní. A budete také moci začít užívat preventivně léky na nemoci, které nemají očkovací látky, jako je například malárie.

Nikdy to není snadné mluvit se svým lékařem o sexuálně přenosných nemocí. Ale lékaři říkají ženy tak mladý jako 9 a stejně starý jako 26 by měly být očkovány proti lidským papilomavirem (HPV); Cílem je, aby se chránit proti HPV, které se obvykle šíří pohlavním stykem a může způsobit určité typy rakoviny, než bude příliš pozdě; “Unce prevence se vyrovná libře léku,” William Schaffner, MD, prezident Národní nadace pro infekční choroby, říká v rozhovoru …

Zde je přehled vakcín, které může potřebovat před odjezdem do Indie. Mějte na paměti, že skutečné očkování budete potřebovat bude určena několika faktory, které vy a váš poskytovatel zdravotní péče by měla přezkoumat společně.

Chcete-li zjistit, jaké vakcíny je potřeba, váš poskytovatel zdravotní péče bude

Pak on nebo ona dáme vám vědět přesně, co vakcíny budete potřebovat a kde je lze získat.

Seznam vakcín bude vycházet z

Lékař posoudí vaši imunizační záznam, aby se ujistil jste až do dnešního dne se standardními očkovacích látek a přídavných snímků, které lidé v USA by měl mít. To zahrnuje očkování pro

Budete také možná potřebovat tetanus posilovací výstřel. A to je důležité, aby se ujistil, že vaše chřipka záběr je aktuální.

Zde jsou vakcíny můžete potřebovat pro cesty do Indie

Žloutenka typu A; Toto onemocnění může být přenášen prostřednictvím potravin a vody. Riziko hepatitidy A v Indii je vysoká. Takže, imunizace je vysoce doporučeno.

Hepatitida B. Existuje střední riziko hepatitidy B v Indii. Hepatitidy B je virová infekce, která se může přenášet kontaktem s krví a jinými tělesnými tekutinami. To znamená, že by mohly být potenciálně vystavena prostřednictvím