nehet houba ošetření: to, co můžete udělat pro zastavení plísňové infekci nehtů

Nechceme k léčbě nehtů houba? Možná, že to nebolí, a žluté, silné nehty tě neobtěžují. Možná si myslíte, že půjde pryč na jeho vlastní.

Naštěstí máte řadu způsobů, jak se postarat o to. Zde je pohled na to, co si můžete vyzkoušet.

možnosti Non-předpis. Můžete si koupit antimykotické krémy, gely, a lak na nehty v obchodě a on-line bez lékařského předpisu. Možná budete chtít nejprve vyzkoušet jednu z nich, pokud se infekce nevypadá špatně. Někteří lidé také přísahají domácí opravné prostředky, jako je mentol třít, tea tree olej, ústní vody, nebo snakeroot extrakt – ale studie ukazují smíšené výsledky.

Předpis na nehty a krémy. Vaše noha lékař bude pravděpodobně zredukovat své nehty a podat pryč své mrtvé vrstvy. Může také vzít kus nehtu a odeslat jej do laboratoře, aby se ujistil, že je to opravdu houba, a zjistit, jaký typ se jedná.

Lékař by se mohlo zdát antifungální lék, který vám malování na vaše nehty. To může pracovat na jeho vlastní, nebo může navrhnout jej vzít s antimykotické pilulek.

Léky na předpis. Jeden z několika antimykotické pilulky mohou pomoci. Pracují, ale to může trvat mnoho měsíců, aby dělat svou práci. Oni také přijít s vedlejšími účinky, jako je nevolnost, zvracení a bolesti hlavy. Mohou způsobit poškození jater, taky, takže Váš lékař vám bude sledovat pozorně, zatímco jejich pořízení. Ujistěte se, že jí o jakékoliv jiné léky užíváte – některé antimykotické pilulky nemusí dobře pracovat s nimi.

Odstranění hřebu. Pokud se infekce je hluboká a jste měli to na chvíli, lékař může chtít odstranit všechny nebo část nehtu. Nový nehet obvykle roste zpět, ale může to trvat rok nebo tak nějak. I když se vrací, bude lékař pravděpodobně vám krém nebo jinou léčbu, aby na vaší nehtového lůžka, aby houba pryč.

Laserové ošetření. Ty by mohly mít úspěch, jak se vaše nehty zapped s cílenými lasery. se používá několik typů laserů. Není mnoho výzkumů na nich, ale zatím to vypadá slibně. Laserové ošetření není kryto pojištěním, i když, a to může stát hodně.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima