násilné chování – přehled témat

Hněv a argumenty jsou normální součástí zdravé vztahy. Ale hněv, který vede k ohrožení nebo násilí, jako jsou bít nebo bolí, není normální nebo zdravé. Fyzické, verbální, emocionální nebo sexuální zneužívání nejsou přijatelné součástí každého vztahu.

Často myšlenka jako hippie-Dippy praxi zaměřené na transcendence, meditace přichází do jeho vlastní jako technika stres redukce i pro ty typu A typ lidí; V roce 2005, například, těžké bolesti na hrudi poslal Michael Mitchell na pohotovost ve strachu z infarktu. Ukázalo se, že se refluxní choroba nebo GERD. Nicméně, po kontrole jeho srdce, lékař mu přiznal a káral ho nepřichází v dříve. “To mě opravdu otřásl. Bylo to wake-up …

Násilí je naučené chování, takže je obzvláště důležité pomoci svým dětem naučit, že násilí není zdravý způsob, jak vyřešit konflikt. Dobrý příklad při manipulaci konflikt v klidném a přemýšlivý způsobem. Nikdy nepoužívejte násilí, jako výprask, štípání, tahání uší, popichování, strkání, nebo udušením, aby ukáznit své dítě.

Tam jsou některé věci, které můžete udělat člověk s větší pravděpodobností být násilný. Tyto zahrnují

Násilné chování může dojít v cyklech. Za prvé je zde konflikty a napětí. Poté následuje další zneužití nebo zničení majetku. Tento vzor se obvykle opakuje a zhorší v průběhu času. Pokud existuje cyklus, naučit se rozpoznat, že vám může pomoci zabránit násilí zabránit.

Pokud jste naštvaný, nepřátelské, nebo mají násilné chování, je důležité najít pomoc. Můžete se naučit způsoby, jak ovládat své pocity a akce.

Historie zneužívání v dětství; Historie násilného chování; Nízké sebevědomí a pocity beznaděje; Alkoholu nebo užívání drog nebo zneužívání; Duševní zdravotní problémy, jako je schizofrenie, bipolární porucha, nebo porucha osobnosti; Historie zatčení; Historie pokus o sebevraždu; Pocity podezření nebo nepřátelství.