močové trubice závěs lékaře pro stresové inkontinence u žen

Inkontinenční / OAB Trends

Močové trubice praku operací k léčbě močové inkontinence zahrnují uvedení smyčku kolem močové trubice zvednout zpět do normální polohy a vyvíjet tlak na močovou trubici na podporu udržení moči. Závěs je připevněn k břišní (břišní) stěny.

Tyto operace zahrnují hluboké zářezy, takže je nutná hospitalizace. K tomu, aby močových cest léčit, tenkou, flexibilní trubka (katétr) se umístí do močového měchýře močovou trubicí nebo břišní stěnu, aby moč do kanalizace.

Ty budou pravděpodobně jít domů 2 až 3 dny po operaci, pokud nedošlo k žádným komplikacím. Poté, co jste doma, očekáváme lhůtu pro obnovení 2 až 4 týdny, během kterých byste se měli zdržet dělat příliš mnoho práce nebo namáhavé činnosti jakéhokoli druhu.

Množství bolesti máte po chirurgickém zákroku závisí na přesné povaze vašeho postupu vaší fyzické kondici v době chirurgického zákroku, a své vlastní reakce na bolest. Pravděpodobně budete pociťovat bolest v místě řezu a mohou pociťovat křeče v břiše. Váš lékař předepsat léky k úlevě od vašeho nepohodlí během několika prvních dnů po operaci. Ujistěte se, že zavolat svého lékaře, pokud se nemůžete dostat úlevu od bolesti.

Mnohé ženy mají nějaký zácpu po této operaci. Můžete zkusit nějaké věci, aby se zabránilo zácpě

Patří ovoce, zelenina, fazole a celá zrna do svého jídelníčku každý den. Tyto potraviny mají vysoký obsah vlákniny; Pijte hodně tekutin, natolik, že vaše moč světle žluté nebo čirý jako voda; Vezměte doplněk vlákniny, jako je například Citrucel nebo Metamucil, každý den v případě potřeby. Přečíst a dodržovat všechny pokyny na etiketě; časový harmonogram každý den na pohyb střev. Mít denní režim může pomoci. Udělejte si čas a nemusí namáhat, když mají stolice.

Informujte svého lékaře, pokud máte stále zácpu poté, co jste se pokoušeli tyto metody.

Způsobené povislá z močové trubice a / nebo hrdla močového měchýře; S historií předešlých neúspěšných operacích; Komplikují faktory, jako je obezita, které představují riziko pro selhání jiných typů operací; Způsobeno problémy se svalovou výstupu z močového měchýře (svěrače).

Obtížnost močení po operaci; Nové příznaky naléhavosti nebo urgentní inkontinence; Poranění orgánu (například měchýře, močové trubice, nebo močovodů); Vnitřní krvácení; Infekce v místě řezu.

Postup uretrální Závěs může být použita pro ženy, které mají stresové inkontinence

Sling operace jsou stejně účinné jako jiné chirurgické zákroky k léčbě stresové inkontinence moči u žen. Asi 8 z 10 žen vyléčen po této operaci. 1

Komplikace močové trubice praku chirurgie může zahrnovat

Všechny operace, které používají celkové anestezii nesou malé riziko komplikací nebo smrti.

Postup uretrální smyčka je složitější než jiné chirurgické metody pro nápravu stresové inkontinence a zahrnuje větší riziko poškození močové trubice. To je někdy provádí po druhé operaci pro stresové inkontinence selhala.

Použití ženské vlastní tkáně za praku materiálu eliminuje problémy s odmítnutí praku. To také snižuje riziko sobě ve vzdálenosti (eroze), močové trubice a pochvy. Ale za použití žena vlastní tkáně prodlužuje dobu chirurgie a zvyšuje počet potřebných řezů. Důvodem je, že závěs tkáň musí být z těla ženy.

Před tím, než operaci pro inkontinenci moči, požádejte svého lékaře o následujících tématech

Vyplňte informační chirurgie formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Který vám pomůže připravit se na tuto operaci.

Urologické Association (2009). Pravidlo pro operační léčbě ženské stresové inkontinence moči: Update (2009). K dispozici on-line: http: //www.auanet/content/guidelines-and-quality-care/clinical-guidelines.cfm.

E. Gregory Thompson, MD – Vnitřní Medicin; Avery L. Seifert, MD – Urology

9.9.2014

Kolik úspěch lékař měl v léčbě inkontinence s chirurgickým zákrokem? Úspěch chirurgických postupů pro močové inkontinence závisí na zkušenosti a zručnosti chirurga; Je něco, co můžete udělat pro zvýšení pravděpodobnosti úspěšného operaci; Hubnutí, odvykání kouření, nebo dělat pánevního dna (Kegel) cvičení před chirurgickým zákrokem může zvýšit pravděpodobnost znovunabytí zdrženlivost po operaci.