léčbu diabetu 2. typu potravinových doplňků

diabetes Trends

smluvních podmínek, které jsou podtrženy jsou definovány ve slovníku na konci této zprávy.

Cukrovka je chronické onemocnění, při kterém tělo nemůže správně energii z potravy. Většina potraviny, které člověk jí nakonec člení na hladinu glukózy v krvi (také volal hladina cukru v krvi), které buňky potřebují pro energii a růst. Inzulín je hormon, který pomáhá glukózy do buněk. U lidí s diabetem, tělo nemá dostatek inzulínu, nebo nereaguje na inzulín správně. To způsobí glukózy vybudovat v krvi místo stěhování do buněk. Nejběžnějším typem diabetu je diabetes typu 2 (dříve nazývané dospělý-počátek diabetes nebo non-inzulin dependentním diabetes). Lidé mohou vyvinout diabetes typu 2 v každém věku, a to i v dětství.

Mezi příznaky diabetu patří únava, nevolnost, potřebu močit častěji, nadměrnou žízeň, hubnutí, rozmazané vidění, časté infekce a boláky, které se nehojí. Nicméně, někteří lidé s diabetem nemají žádné příznaky. V průběhu doby, vysoké krevní hladiny glukózy způsobené diabetem může vést ke komplikacím v očích, cév, nervů, ledvin, nohou, zubů, kůže, a zejména srdce. Takové komplikace mohou být zabráněno nebo zpožděn o udržení hladiny glukózy v krvi, krevní tlak, cholesterol a hladiny triglyceridů v normální nebo téměř normální rozsah.

K dispozici je omezený vědecké důkazy o účinnosti potravinových doplňků jako doplňkové a alternativní medicíny (CAM) pro diabetes 2. typu. Důkazy, které je k dispozici není dostatečně silný, aby dokázal, že některý ze šesti doplňků diskutovaných v této zprávě mají přínos pro diabetes mellitus 2. typu nebo jejích komplikací. Možná výjimka může být použití omega-3 mastných kyselin nižší triglyceridů o úrovni; Je velmi důležité, aby nahradit konvenční lékařské terapii cukrovky s neprokázaném CAM terapie; Pro zajištění bezpečného a koordinovaný průběh péče, by lidé měli informovat své poskytovatele zdravotní péče o jakékoliv CAM terapie, která jsou v současné době používáte, nebo zvažuje; Šest doplňky stravy hodnocených v této zprávě se zdají být obecně bezpečné při nízkých až středně dávkách. Nicméně, každý z nich může komunikovat s různými léky na předpis, které ovlivňují působení léků. Lidé s diabetem 2. typu je třeba vědět o těchto rizicích a diskutovat o nich se svým poskytovatelem zdravotní péče. Předepsané léky mohou být potřeba upravit, pokud člověk je také použití modulu CAM terapie.