léčbě kožních alergií doma

alergie Trends

kožní alergie příznaky jako zarudnutí, svědění, otok a často odezní samy o sobě za týden nebo dva, s nebo bez léčby.

Zajímá vás, pokud váš otravování za studena je vlastně alergie? Nebo co o svém novém krém, který dělal rukama vypukne? Rozlišování alergii z non-alergické podmínka není vždy úkol jednoznačné. Ale věděl rozdíl může někdy pomoci vyřešit co tě churavějící, což by mohlo znamenat rychlejší úlevu; Mary pole ví, jak těžké zvýraznění alergie může být. 64-letý Bronx rezident řekne, že byl přesvědčen, že její časté úly byly způsobeny něco v …

Vyhnout se kontaktu. Může to znít jako samozřejmost, ale je to stojí za připomenutí. Nelze použít ani dotknout, co spouští alergie.

Chill out. Chladný obklad nebo sprcha může pomoci uklidnit ohnivé vyrážku. Jemně osušte a pak hydratují.

Namočte ji. Koloidní ovesné vločky je ovesné vločky rozemele na prášek, takže se dobře mísí s vodou. To může uklidnit zanícenou kůži pro některé lidi. Ale jiní lidé mohou mít reakce na něj. Chcete-li to vyzkoušet, použijte vlažnou vodu. Pokud je to příliš horká, to může dráždit a vysušte pokožku.

Přidejte proti svědění krém. Over-the-counter hydrokortison nebo calamine pleťová voda může zmírnit svědění.

Jdi Baggy. Nenoste těsné oblečení. Mohou dráždit vyrážku. Hrát uvolněný a cool.

V případě závažné příznaky, zkuste vlhký obvaz. Nejprve najít měkké bavlněné kus oblečení, třeba s dlouhým rukávem T-shirt nebo dlouhé spodní prádlo. Namočte ji do vody, vyždímejte ji a pak ji dál. Nosit něco, nad ním, který je pohodlný, ale ne příliš těsný.

Pokud máte kožní problém, který nezmizí samo o sobě, vždy si to odhlásila lékařem – i když to je trochu lepší z domácího ošetření. Mohly by být příznakem vážné zdravotní stav.

ZDROJE

Academy of Allergy, astma a imunologie: “poškrábání povrchu na kožní alergie.”

UPTODATE “. Alergická kontaktní dermatitida”

Nový Zéland dermatologické společnosti: “ovesné vločky.”