Léčba-rezistentní deprese: je-li zapotřebí hospitalizace

deprese Trends

Most deprese – více než 90% – se zpracuje na ambulantně. Ale v případě těžké deprese nebo léčbu rezistentní deprese, někteří lidé potřebují zůstat v nemocnici na krátkou dobu. Ty by mohly usilovat o hospitalizaci sami. Nebo byste mohli být hospitalizován za účelem lékaře.

Bojíte se, že vaše dítě může být v depresi? Většina dětí má dny, kdy se cítí smutný, osamělý, nebo v depresi. Ale pokud vaše dítě zdá být trvale smutek nebo beznaděj a ovlivňuje vztahy, on nebo ona může trpět dětství depresí, vážnou duševní zdraví podmínek, které vyžadují lékařské vyšetření a léčby; V kterémkoli okamžiku, jeden z každých pěti mladých lidí se zabývá psychickými problémy. Dobrou zprávou je, že zdravotníci lze přesně diagnostikovat, léčit, …

Ale to není tento případ. Obvykle, pobyt v nemocnici je jen způsob, jak obnovit v bezpečném a stabilním prostředí. To vám umožní pauzu od některých z každodenních stresů, které přispěly k vaší deprese. Vaše poskytovatelé zdravotní péče mohou pracovat s vámi vyzkoušet různé procedury a zjistit, které jsou nejlepší.

Většina lidí se nelíbí, že v nemocnici. Možná se vám nelíbí rutinu, jídlo nebo jiné pacienty. Mohlo by to být děsivé. Ale podívejte se na to takhle: Deprese je nemoc, stejně reálné a tak vážné, jako jsou srdeční onemocnění nebo rakovina. A někdy deprese – stejně jako dalších závažných onemocnění – vyžaduje léčbu, která může být poskytována pouze v nemocnici.

Existuje mnoho lidí s depresí, kteří by mohli mít prospěch z pobytu v nemocnici. Zde jsou nějaké příklady.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání