léčba děložní sarkom (pdq®): [] -get více informací z

-4 CANCER

Chatuj online

Dále jen “s LiveHelp® on-line chatu služba poskytuje uživatelům internetu s možností on-line chatu s informačním specialistou. Tato služba je k dispozici od 8:00 do 11:00 hod východoamerického času, od pondělí do pátku. Informační Odborníci mohou pomoci uživatelům internetu najít informace na webových stránkách a odpovídat na otázky týkající se rakoviny.

Napište nám

Další informace podaná, napište na tuto adresu

Vyhledávání na webu

Na webu poskytuje online přístup k informacím o rakovině, klinických studií a dalších webových stránek a organizací, které poskytují podporu a prostředky pro pacienty s rakovinou a jejich rodiny. Pro rychlé vyhledávání pomocí pole pro vyhledávání v pravém horním rohu každé webové stránky. Výsledky pro širokou škálu vyhledávacích dotazů bude obsahovat seznam “Nejlepší sázky,” redakčně vybrané webové stránky, které jsou nejvíce úzce souvisí s hledaným výrazem zadali.

Existuje také mnoho jiných místech získat materiály a informace o léčbě a službám rakoviny. Nemocnice ve vaší oblasti mohou mít informace o místních a regionálních agentur, které mají informace o financích, dostat do az léčby v péči doma, a zabývající se problémy spojené s léčbou rakoviny.

najít Publikace

HAS brožur a dalších materiálů pro pacienty, zdravotníky, jakož i veřejnosti. Tyto publikace diskutovat o typy rakoviny, metody léčby rakoviny, vyrovnávání se s rakovinou, a klinických studií. Některé publikace poskytovat informace o testy na rakovinu, rakovinu příčiny a prevence, statistiky rakoviny a výzkumné činnosti. Materiály o těchto a dalších tématech lze objednat on-line, nebo vytisknout přímo z úřední Locator. Tyto materiály mohou být také objednat telefonicky z Cancer informační služba Toll-free na 1-800-4-RAKOVINĚ (1-800-422-6237).

: 12.02.2013

Chcete-li vědět více informací o rakovině ao tom, jak je s ním zacházeno, nebo pokud chcete vědět o klinických zkoušek pro váš typ rakoviny, můžete volat to rakovině informační služby na 1-800-422-6237, bezplatné. Zkušený odborník informace může mluvit s vámi a zodpovíme Vaše dotazy.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute