léčba anální trhlinami

Trauma nebo zranění může protáhnout análního kanálu a vytvořit slzu ve sliznici konečníku. Tyto slzy, známý jako análních prasklin, obvykle pocházejí z průchodu velkých a tvrdé stolice. Mohou způsobit bolest a krvácení v průběhu a po pohyby střev.

Děravý syndrom gut “se říká, že mají příznaky, včetně nadýmání, plyn, křeče, citlivost na potravu a bolesti, ale je to něco lékařského tajemství;”. Od MD v pohledu, je to velmi šedé zóně, “říká gastroenterolog Donald Kirby, , MD, ředitel centra pro lidskou výživu na Cleveland Clinic “Lékaři nevědí dost o střeva, což je náš největší imunitní systém varhany €;. Vyzařovací syndrom gut” není diagnóza učil na lékařské fakultě. Místo toho, “děravé gut opravdu …

Pokud jsou vaše praskliny způsobené zácpa nebo průjem, můžete změnit pár návyků pomoci zmírnit tlak na análního kanálu. Tyto kroky mohou pomoci zmírnit příznaky a podporovat hojení ve většině případů.

Tyto návyky jsou obvykle dost léčit většinu anální trhliny během několika týdnů až několika měsíců. Ale když oni nejsou dost, požádejte svého lékaře o jiné způsoby léčby.