které alergie na léky jsou v pořádku s vysokým krevním tlakem?

alergie Trends

Popořádku: Vždy se poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat léky – pro alergie, vysoký krevní tlak (hypertenze nebo “”, jak lékaři říkají), nebo cokoliv jiného. To je pravda bylin a doplňků, taky.

Proveďte některý z těchto scénářů povědomé; Chytíte závan spolupracovníka nové vůně, a během několika minut, máte Whopper o bolest hlavy; Pop otevřené, že nová láhev mytí nádobí kapaliny a v době, kdy jste si umyl hrnce a pánve, ruce a paže jsou zahrnuty v úlech; Budete chodit do kamaráda doma a vůně čerstvě upečené dýňový koláč. Teprve poté, co začnete kýchání nekontrolovatelně a závratě, slabý a špatně od žaludku se učíte ona nebyla pečení –…

Neberte decongestants pokud Vám lékař neurčí jinak. Mohou zvyšovat krevní tlak. Oni také udržovat některé vysokotlaké drogy v krvi pracovat tak, jak by měly.

Dejte si pozor na kombinace léků na alergie, které zahrnují decongestant přísady. To zahrnuje alergie léky, stejně jako mnoho léky na nachlazení, chřipku a záněty dutin. Zeptejte se svého lékárníka zkontrolovat ingredience pro vás.

ZDROJE

Heart Association: “over-the-counter léky.”

Harvard Medical School: “Nenechte Dekongestanty Squeeze Your Heart”.

UpToDate: “Definice, rizikové faktory a vyhodnocování rezistentní hypertenze”, “Diphenhydramine.