křečové žíly, kdy volat lékaře

Zavolejte svého lékaře, pokud máte křečové žíly a

Křečové žíly jsou běžné a jsou obecně není závažný zdravotní problém. S lékařem dohlédněte na podmínce, že většina lidí zvládne křečové žíly s domácím ošetření, jako cvičení, nosit kompresivní punčochy a zvedat nohy.

lékaři primární péče (včetně internisty, rodinné medicíny lékaři a praktičtí lékaři) může diagnostikovat, léčit a monitorovat křečové žíly a většina z komplikací, které mohou způsobit.

Minimálně invazivních procedur nebo chirurgických může být provedeno

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Noha náhle stává oteklé a bolestivé. Ty by mohly mít krevní sraženinu v hluboké žíly, které mohou být závažné a mohou vyžadovat okamžitou pozornost; Kůže nad varikózní žíly začne krvácet sama o sobě nebo když je zraněn. Kůže nad křečovými žilami je často tenká a mohou krvácet těžce. Pokud k tomu dojde, povýšit svou nohu a přitlačte přímo do žíly pro zastavení krvácení; Noha má zadávací bulku. To by mohlo být sraženina nebo zánět v žíle těsně pod kůží, což je obvykle nejsou nebezpečné, ale mohou potřebovat léčbu; Vyvíjíte otevřená rána (vřed); Vaše křečové žíly příznaky nezlepšují s domácí léčbě, nebo tam jsou příznaky jste znepokojeni.

Chirurg, který se specializuje na problematiku krevních cév (cévní chirurg); Dermatolog; Plastický chirurg; Ostatní lékaři se speciálním vzděláním a zkušenostmi v léčbě křečových žil.