křečové žíly a žilky

Křečové žíly jsou velké, vyvýšené, oteklé krevní cévy, které twist a otočit. Obvykle k nim dochází v nohách a je vidět přes kůži.

Elise Nersesian-Sola; Již víme, štěnice se stala epidemie, “říká Jody Gangloff-Kaufmann, Ph.D., entomolog na Cornell University.” Ale teď které vidíme štěnice hrozí romantiku. Ty v podstatě zdvojnásobit své šance na napadení, když začnete chodit s někým “Tady je návod, jak zvládnout i;. Mohu prescreen chlapa pro štěnice Ano, pokud znáte jeho domácí adresu, nebo dokonce jaké oblasti žije v naleznete na štěnice registru (?. bedbugregistry) pro seznam napadených domů a čtvrtí …

Řada faktorů předurčují osoba, která má křečové žíly. Tyto zahrnují

Ostatní hlášeny příčiny zahrnují trauma nebo zranění na kůži, předchozí žilní chirurgie a vystavení ultrafialovému záření.

Křečové žíly rozvíjet častěji u žen než u mužů. Zvyšují frekvence s věkem. Odhaduje se, že 30% až 60% dospělých má křečové žíly.

Mnoho pacientů s křečovými žilami stěžují na bolest, je popsáno jako bolestí nebo křeče v nohách. Mezi další časté příznaky patří únava, neklid, pálící, pulzující, brnění, nebo těžkost v nohách. Bolest způsobená křečových žil je obvykle vystřídán zvedání nohy nebo nosit podpůrné hadici.

U žen, symptomy mohou být horší, v průběhu určitých částí menstruačního cyklu, nebo v průběhu těhotenství. Pacienti rovněž může vyvinout otok, vředů (velké vředy), a zvýšení pigmentace nebo ztmavnutí barvy kůže, a to zejména v oblasti kotníku. V některých případech, křečové žíly mohou tvořit krevní sraženiny bolestivé s zánět žil nazývá tromboflebitida.

možnosti léčby křečových žil patří

Ne všichni pacienti potřebují léčbu pro své křečové žíly. Mnoho lidí nemá bolesti nebo jiné příznaky. Pro tyto jedince, žádná léčba je nutná, pokud chtějí žíly odstraněny z kosmetických důvodů.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima