když “všechny přírodní” vysvětluje nebezpečné

Koupila dva balíčky bylinného odvaru. Ačkoli směry řekl, aby se všechny tři pilulky v paketu najednou, Beth začala s jen jeden. Potom se v průběhu příštích několika dnech, protože pár jel z Las Vegas do Los Angeles, kde byl Waltova syn vdávat, vzala zbytek pilulek, šest celkem.

V den před svatbou, Beth si všiml, že její moč má rezavou, hnědou-oranžový nádech. Neměla strach, možná, že nebyl dostatek pitné vody, pomyslela si, nebo možná to bylo z pilulek.

V době, kdy Beth a Walt vrátil domů do Washingtonu, její energie se vracel. V Housers nedávno obrátil část své 80-akr jezera majetku do vinohradu a Beth ráda chodí mezi rostlinami a sledovala hrozny bobtnat v horku srpna.

Ale do začátku září, její moč měla barvu zatažené jablečného moštu, a ona začala znovu cítit velmi unavený. Usoudila, že je čas navštívit lékaře. Ráno jejího jmenování, se probudila do děsivého pohledu: “Moje kůže a očí se obrátil žlutá,” vzpomíná. Lékař, podezření na virovou hepatitidu (druh onemocnění jater), čerpal krev na vyšetření, pak poslal Beth domů. Testy hepatitida vrátila negativní, ale v průběhu příštích deseti dnech dostala hůř a hůř. Další výlety do lékaři, další testy. Je jasné, že něco není s ní játra špatně: Normální hladina jaterních enzymů je nižší než 40, Beth byla u konce 3300. Nakonec, když ona také začala zvracet, šla do nemocnice. Byl to pátek 13., to bylo také její 30. narozeniny.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky