když se dostat testů hustoty kostní tkáně, pojištění a další

Testy kostní denzity (nazývané také testy kostní denzity nebo kostní skeny) vyhodnotit sílu kostí měřením malou část jedné nebo několika kostí. Znát sílu kostí může pomoci váš lékař doporučit kroky pro prevenci a osteoporózy léky, pokud je potřeba, aby se zabránilo úbytku kostní hmoty a zlomeniny.

Super Foods pro vaše kosti

V souladu se směrnicemi National Osteoporosis Foundation, existuje několik skupin lidí, kteří by měli zvážit testování hustoty kostí

Mnoho zdravotních pojišťoven pokrytí nákladů na testu hustoty kostí, stejně jako Medicare. Ale je nutné zkontrolovat ještě čas, aby zjistili, zda je test kryto vaší konkrétní plán (nebo pokud máte nárok podle kritérií Medicare pro který je způsobilý pro testování).

Většina zdravotních pojišťoven bude platit pro tento test, pokud máte jeden nebo více rizikových faktorů, jako je

Medicare pokrývá testování hustoty kostí u těchto jedinců ve věku 65 let a starší

Medicare umožňuje jednotlivcům, aby opakovat hustotu kostí testování každé dva roky.

Existuje několik různých strojů, používaných pro měření hustoty kostí. “Centrální” stroje změřit hustotu kostí u kyčle, páteře a celého těla. “Periferní” stroje změřit hustotu kostí u prstů, zápěstí, kolenní čéšky, bérce a paty. Zde jsou některé z různých typů testů hustoty kostní tkáně

S informací získaných z testu kostní denzity, můžete vy a váš poskytovatel zdravotní péče rozhodnout nezbytné kroky prevenci nebo léčbu, které jsou pro vás nejlepší.