jogurt výhody, zdraví a výživě, a další

Všimli jste si, že úsek jogurt většiny obchodů s potravinami prakticky převzal mlékárenského uličky? Je to čím dál těžší najít více tradičních mléčné potraviny, jako je tvarohem a zakysanou smetanou, uprostřed moře možností jogurt. Ale to má smysl pouze, že se jedná o potravinu s tolika zdravotních výhod, jako jogurt být věnována prime nemovitostí v supermarketu.

A právě to, co jsou zdravotní výhody jogurtu?

Za prvé, vaše tělo potřebuje mít zdravé množství ” dobré ” bakterie v zažívacím traktu, a mnoho jogurty jsou vyrobeny s použitím aktivních, dobré bakterie. Jeden ze slov uslyšíte víc ve vztahu k jogurtu je ” probiotik. “” Probiotikum, což doslova znamená “” pro život “,” odkazuje na živé organismy, které mohou mít za následek zdravotní přínos při konzumaci v dostatečném množství ,

Miguel Freitas, PhD, lékařská marketingový manažer pro Dannon Co., říká, že výhody spojené s probiotiky jsou specifické pro určité kmeny těchto “dobrých” bakteriích. Mnoho poskytovat své výhody a přizpůsobí mikroflóry (přirozené rovnováhy mezi organismy) ve střevech, nebo tím, že působí přímo na tělesných funkcí, jako je trávení a imunitní funkce. (Mějte na paměti, že pouze jogurty, které obsahují probiotika jsou ty, které říkají “živé a aktivní kultury” na etiketě).

A nesmíme zapomenout, že jogurt pochází z mléka. Tak jogurt jedlíci bude také získat dávku živočišných bílkovin (asi 9 gramů na 6-unce sloužící), plus několik dalších živin nalézt v mléčných výrobků, jako je vápník, vitamin B-2, B-12, draslík a hořčík.

Ve skutečnosti jsou zdravotní výhody jogurtu jsou tak působivé, že to každodenní zvyk mnoho zdraví-vědomé lidé dělají. Zde je pět možných zdravotních výhod, které mají jogurt denně

“Adekvátní výživa hraje významnou roli v prevenci a léčbě osteoporózy a stopové prvky největšího významu jsou vápník a vitamin D, ” říká Jeri Nieves, PhD, MS, ředitel testování hustoty kostí v Helen Hayes nemocnice v New Yorku.

Vápník bylo prokázáno, že mají příznivý vliv na kostní hmoty u lidí všech věkových kategorií, i když výsledky nejsou vždy konzistentní, říká Nieves, také odborný asistent klinické epidemiologie na Columbia University.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …