jaké jsou vaše vlasy říká o vás

Všichni víme, že to, co je na vnitřní straně, která ve skutečnosti definuje člověka. Ale váš vzhled, včetně vlasů, záleží.

Máme mnoho desetiletí výzkumu, který fyzická atraktivita, včetně vlasů, nemá vliv, jak vás ostatní vnímají a příležitosti, které jsou vytvořeny, “říká Carla Lundblade, MS, klinický terapeut v Beverly Hills v Kalifornii. A sportovní a osobnost poradce. “například studie prokázaly, že atraktivní muži vydělávají v průměru o 5% více než neatraktivní muži. A atraktivní ženy jsou také prezentovány s širší škálu příležitostí ve své kariéry a osobního života.

Samozřejmě, že mnoho faktorů, které ovlivňují váš úspěch v každé oblasti svého života. Stylový střih a barva nemusí vám tu práci, nebo které zvyšují, hledá nejlepší nikdy neuškodí.

Vlasy a vzhled jsou součástí celkového balíčku pro každého, kdo hledá pokročit ve své kariéře nebo v životě, a měly by být považovány za něco, co byste zlepšila stejně jako váš životopis, “říká Lundblade.” To neznamená, že vypadá jako někdo jinde – to znamená, že vypadá jako nejlepší “vy můžete být.

Jde o to objevit, co je krásné o tobě, a pak používat svůj účes zvýrazněte jej, říká Rowena Yeager, majitel salonu přejí ve Streetsboro, Ohio.

“Někteří lidé se zaměřují na ukrývání nedostatky, ale pro mě je mnohem důležitější zjistit, kde krása je, než hledat nedostatky opravit nebo zakrýt,” říká.

Máte vysoký, silné lícní kosti? Velký úsměv? Velké, podmanivé oči? “Váš stylista by se měl snažit, aby posílily své nejlepší funkci prostřednictvím barvy a účesu,” říká Yeager. Například, pokud vaše lícní kosti jsou vaše nejlepší vlastnost, zvažte styling vlasy tak, aby vrstvy štětec jemně směrem k obličeji na úrovni lícní kosti.

Bez ohledu na to, jaký styl jsou vaše vlasy, ujistěte se, že je to dobře udržované a ošetřeni.

Máte-li barvu, ujistěte se, že nemají opětovný růst linku, například, “říká Yeager.” Máte-dramatické, rovný, Bettie Page stylu rány, je třeba věnovat zvláštní péči o vaše obočí, jelikož ‘ll upozornit tam. Chcete-li předpokládat, že se staráš o sobě a péče o pozici, o kterou se ucházíte o, nebo lidi, kteří si zajdete.