jaké jsou léčby neplodnosti? Typy, výhody, rizika a další

Některé problémy s plodností jsou více snadno léčit než ostatní. Obecně platí, že jako žena stárne, a to zejména po dosažení věku 35, její šance na získání těhotná jít dolů. Ale její riziko potratu stoupá.

Problémy s ovulaci. Léčba může zahrnovat brát léky, taková; Klomifen. To stimuluje vaše vaječníky k uvolnění vajíčka; Metformin. Je používán k léčbě syndrom polycystických vaječníků.

Je důležité pochopit, že i když jste schopni otěhotnět, žádná léčba nemůže zaručit zdravé dítě. Na druhou stranu, vědci v této oblasti udělali mnoho pokroky, které umožnily miliony párů mít děti.

Předtím, než vy a váš partner zahájit léčbu, mluvit o tom, jak daleko chcete jít s léčbou. Například můžete chtít vyzkoušet lék, ale nechci mít operaci. Můžete změnit svůj názor během léčby, ale je dobré začít s představou o tom, co chcete, aby vaše limity být.

Léčba plodnosti může také stát hodně. A pojištění často se nevztahuje na tyto náklady. -Li starosti s náklady pro vás zeptat, kolik léky a postupy stát. Pak zjistit, zda vaše pojištění kryje veškeré náklady. Promluvte si se svým partnerem o tom, co si můžete dovolit.

Přemýšlíte o tom dopředu může pomoci udržet si z stává citově i finančně vyčerpaný z pokusu řadu procedur jste neměl plánovaných na rok.

Léčby poruch plodnosti u žen závisí na tom, co je možné udržet ženu od otěhotnění. Někdy je příčina není známa.