inkontinence moči u mužů: Testování

Inkontinenční / OAB Trends

Chcete-li zjistit příčinu vašeho inkontinence moči bude lékař nejprve zkontrolovat anamnézu a dá vám fyzickou zkoušku. Spolu s rutinním testováním, jako je vyšetření moči, to může být všechno třeba, aby lékař zjistit příčinu a zahájit léčbu.

Poslouchejte, kluci. To může být čas k poklesu chvástání a posoudí tyto záchytné statistiku; Ischemická choroba srdeční (ICHS) je třikrát vyšší u mužů, kteří jsou klinicky depresi; Samci sebevraždy převažují ženy sebevraždám v každém věku; Vražda a sebevražda jsou mezi prvními třemi příčin úmrtí u mužů ve věku mezi 15 a 34 mezi; Ve věku 85, více žen než mužů v USA 2,2 až 1, toto vzroste na 3: 1 v případě, že dosáhnou svých 90s ….

Testy, které mohou být provedeny najít typ a příčinu svého močové inkontinence zahrnují

Lékař může provést cystoskopickými zkoušku. Jedná se o test, který umožňuje lékař nahlédnout do močových cest.

Možná bude nutné další testy, pokud

Rozbor moči a kultivace moči. Tyto testy ukazují, zda máte infekci močových cest (UTI) nebo prostaty nebo krev nebo cukru v moči; Kašel test. Kontroluje úniku moči při kašli; Urodynamické testy, které mohou includ; Uroflowmetrie. Tento test měří vaši rychlost průtoku moči. Nízká míra vrchol průtoku může být příznakem zablokování nebo slabé močového měchýře; Studie tlaku průtoku. Tento tlak testování opatření změn v močovém měchýři jako změny průtoku. Často se používá, když je příčinou příznaků mužských je nejistá. To může pomoci ukázat, jestli může být příčinou ucpání nebo problém se svaly močového měchýře nebo nervy; Reziduální mikční objem. Tento test měří množství moči zůstaly po vyprázdnění močového měchýře.

Některé testy nejsou často používány pro inkontinenci, ale mohou být užitečné. Jedním z příkladů je uretrogram. Je to X-ray vašeho močového měchýře a močové trubice, zatímco vy se močení.

Pokud váš lékař chce udělat další testy, ptát se, jak test může pomoci lékař léčit inkontinence.

Elektromyogram (EMG). Tento test zaznamenává elektrickou aktivitu svalů.

První léčba inkontinence selhala; Jste měli předchozí operaci prostaty, radiační terapie, nebo infekce močových cest časté; Katétr nemůže být snadno umístit do močového měchýře.