Infekce močových cest (IMC) příčiny, příznaky, léčba

Dámské zdravotní Trends

Pokud jste žena, vaše šance na získání infekce močových cest či UTI, je hig; Někteří odborníci hodnotit váš celoživotní riziko získání jednoho tak vysoko, jak 1 v 2 – se mnoho žen, které mají opakované infekce, někdy i několik let na konci. Zde je návod, jak zvládnout infekci močových cest, ať už zažívá svůj první nebo pátý infekci, a jak dělat to méně pravděpodobné, že dostanete jeden v první řadě.

Sari Harra; Anna Albrecht byl fit 31-letá matka dvou dětí, když je Big Leak stalo jeden den. “Byl jsem skákání přes švihadlo v tělocvičně, když – stříkající! – Naprosto mokrý mé kalhoty,” vzpomíná. “Byl jsem tak v rozpacích.” Tak to Albrecht jít k lékaři? “Není to sedm let,” přiznává. “Já prostě neměl švihadlo, že úniky se zastavil, a to díky třídě zaměřené na posílení její pánevního dna – houpací síť svalů, které podporují vnitřní orgány, včetně močového měchýře, střev, a …

Infekce močových cest jsou hlavní důvod, proč jsme často řekl, aby utírat zepředu dozadu po použití toalety. To proto, že močová trubice – trubice, která transportuje moč z močového měchýře k ven z těla – se nachází v blízkosti konečníku. Bakterie z tlustého střeva, jako je například E. coli, tak v ideální poloze uniknout řiť a napadnout močové trubice. Odtud mohou cestovat až do močového měchýře, a v případě, že infekce není léčena, pokračovat infikovat ledviny. Ženy mohou být obzvláště náchylné k infekci močových cest, protože mají kratší urethras, které umožňují bakterie rychlý přístup do močového měchýře. Mít sex může zavádět bakterie do močových cest, taky.

Příznaky infekce močových cest

K identifikaci infekce močových cest, dávat pozor na následujících příznaků

Hořící pocit, když vás urinat; Častým nebo intenzivní nucení na močení, i když trochu vyjde, když d; Bolest nebo tlak v zádech nebo nižší abdome; Zataženo, tmavými, krvavý, nebo podivně vonící purin; Pocit únavy nebo Shak; Horečka nebo zimnice (příznakem infekce může být dosaženo ledviny)

Testy a léčby infekcí močových cest

Pokud máte podezření, máte infekci močových cest, vedoucí k lékaři. Budete vyzváni k zadání vzorek moči, které budou testovány na přítomnost způsobující zánět bakterií. Léčba? Antibiotika se zabít vetřelce. Jako vždy, být jisti, dokončit předepsaný cyklus medicíny úplně, i když se začnete cítit lépe. A pít hodně vody, aby pomohl spláchnout bakterie z vašeho systému. Lékař může předepsat léky na uklidnění bolesti a topení pad může být také užitečné.