hubnutí kliniku journal

Pro úplné vysvětlení toho, jak váš časopis funguje, klikněte na oranžové tlačítko Page Guide v pravém horním rohu stránky deníku nebo revist našich členských Guide Nový.

Zde je stručný popis některých běžnějších značek uvidíte

Chcete-li mít možnost revidovat své příspěvky nebo přidat více potravin později ten den, použijte tlačítko Uložit. Jakmile jste si jisti, že jste skončil s položkami dnešního dne, použijte tlačítko Odeslat. Dostanete end-of-denní analýzu vašich záznamů, spolu s hrotem, a budou moci přesunout na další den deníku.

I když můžete se vrátit a upravit denní deník, jakmile jste ho předložil, to není důležité, že každý den je vstup být přesně přesné.

Nezapomeňte, že program vyhodnocuje své stravovací návyky na týdenní bázi. Takže můžete přidávat potraviny jste přestali včerejší deník dnešním záznamů. A nezáleží na tom, jestli, řekněme, můžete odškrtnout ovocné šťávy k snídani, ale ve skutečnosti to měl na odpolední svačinu.

Na začátku dotazníku, budete dotázáni, kolik dní v týdnu jíte snídaně, oběd, večeře a svačiny. (I když vše, co mají obvykle po určitou “jídlo” je nápoj, to se počítá, pokud odpovíte, kolikrát týdně jste si, že jídlo.)

Pokud jste uvedli, že za normálních okolností jíst snídani 5 dní v týdnu, bude plán pouze poskytovat vám pět krabic ke kontrole.

Chcete-li revidovat svůj plánovač jídlo, můžete jej změnit na konci dotazníku, kde vidíte souhrnné hodnocení

Pokud jste již dokončili dotazník, můžete tuto změnu provést kliknutím na odkaz Vytvořit nový plán na Hubnutí kliniky domovské stránky (to je podle mého stravovací plán na levé straně stránky).

Váš časopis obnovuje každý týden, aby vám začít nový týden deníku. Pro zobrazení souhrnných informací o tom, jak jste na stravovací plán v minulých týdnech, spolu s našimi týdenními analýzami, přejděte na hubnutí kliniky domovské stránce a kliknout na týden v Review odkazu (v pravém horním rohu obrazovky). Protože tento program je založen na týdenní spotřeby potravin, každý den je vstup není tak důležité v dlouhodobém horizontu.

Můžete získat osobní pomoc od odborníků a podporu od ostatních členů prostřednictvím našich vývěsek on-line.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …