hořčice bílá: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Žlutá Hořčice, Bai Jie Zi, Brassica alba, Farine de Moutarde Blanche, graine de Moutarde Blanche, Huile de Moutarde Blanche, Mostaza Blanca, Moutarde, Moutarde Anglaise, Moutarde Blanche, Moutarde CultivÃe, Moutarde Rude, hořčice, PA ¢ te ..; Viz Všechny názvy žlutá hořčice, Bai Jie Zi, Brassica Alba, Farine de Moutarde Blanche, graine de Moutarde Blanche, Huile de Moutarde Blanche, Mostaza Blanca, Moutarde, Moutarde Anglaise, Moutarde Blanche, Moutarde CultivÃe, Moutarde hrubý, hořčice, PÃ ¢ te de Moutarde Blanche, Pla ¢ tre de Moutarde Blanche, Poudre de Moutarde Blanche, Sinapis alba, Weibe Senfsamen, Hořčice bílá mouka, bílá Hořčice Zelení, White hořčičný olej, Hořčice bílá pasta, Hořčice bílá sádra, bílá Hořčice v prášku, White Mustard Seed, žlutá Hořčice; Anonymní

Hořčice bílá je bylina. Semena se používají k výrobě léku; Lidé berou hořčice bílá pro â € œclearing hlas, â € zabránění infekce, což způsobuje zvracení, zvyšuje průtok moči (jako diuretikum) ke zmírnění zadržování vody, a zvýšení chuti k jídlu; Někteří lidé platí hořčice bílá přímo na postiženou oblast používané při kašli a nachlazení, hrudníku kongesce, bronchitidy, oteklých kloubů, artritida-jako bolesti (revmatismus), osteoartritida, bolesti zad (lumbago), a bolest v ústech a krku. To je někdy používáno v lázni k léčbě ochrnutí; V potravinách, hořčice bílá je jedním ze tří druhů hořčice obvykle používají k výrobě hořčice koření. Hořčice černé (Brassica nigra) je nejvíce ostrá. Hořčice bílá (Brassica alba) je nejvíce mírné a je používán, aby se tradiční žluté hořčice. Brown hořčice (Brassica juncea) je tmavě žlutá, má štiplavou chuť, a je používán dělat dijonské hořčice. To je snadnější ke sklizni hnědé hořčičné semínko než černé hořčičné semínko, tolik hořčice koření nyní obsahují hnědé hořčičné semínko namísto černé hořčičné semínko.

Není k dispozici know-how hořčice bílá díla dostatek informací.

Nedostatečná Evidence fo; BY mout; Prevenci infekce; Způsobují zvracení; Zvyšující se průtok moči (jako diuretikum) ke zmírnění zadržování vody; Zvýšení chuti k jídlu; Ostatní podmínky. Aplikovanými na SKI; Kašle a nachlazení; Bronchitida; Artritida-jako bolest (revmatismus); Otok (zánět) úst, krku a kloubů; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost hořčice bílé pro tyto účely.

Hořčice bílá je v bezpečí, když byl spotřebován jako jídlo. Ale tam není dostatek dostupných vědeckých poznatků vědět, jestli je to bezpečné, když používá jako lék, který se užívá ústy nebo aplikované na kůži; Uplatnění hořčice bílá na kůži po delší dobu, může způsobit popáleniny, puchýře a vředy; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je to nebezpečné používat hořčice bílá s léčivými množstvích, pokud jste těhotná. Tam je nějaký důkaz, že by mohla začít menstruace a způsobit potrat; Není k dispozici dostatek informací, aby věděl, zda je to bezpečné používat hořčice bílá s léčivými množstvích, pokud kojíte -feeding. Hrát na jistotu a držet se potravinářských částky.

V současné době nemáme žádnou informaci o hořčice bílá interakce

Příslušná dávka bílé hořčice, závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdraví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro hořčice bílé. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Elektronická Code of Federal Regulations. Hlava 21. Část 182 – Látky obecně považované za bezpečné. K dispozici na adrese: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = text-node = 21: 3.0.1.1.13 & ID NO = 21

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese