dvojče těhotenství: prenatální vyšetření v prvním trimestru

Zjistit, že jste těhotná s dvojčaty může být i vzrušující a ohromující. Chcete-li být jisti, že vaše děti rostou a vyvíjí normálně, a že děláte všechny správné věci pro zdravé těhotenství.

Dokonce i když jsou zdravé, dvojčata proměnit tuto vysoce rizikové těhotenství pro vás. Z tohoto důvodu bude lékař chtít, aby vás a vaše děti pozorně sledovat. Budete mít všechny rutinní testy, ale očekávat, že některé z nich dříve a častěji.

Brzy poté, co jste zjistili, že jste těhotná s dvojčaty, lékař může doporučit konzultaci s perinatologist, která se také nazývá fetální medicíny specialista matky. Tito lékaři jsou porodníci, kteří se specializují na vysoce riziková těhotenství. On nebo ona může pracovat s vaší pravidelnou porodníkem spravovat své těhotenství a objednání testy.

Když zjistíte, že jste těhotná, lékař bude chtít rychle získat představu o vaší celkové zdraví.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Historie a fyzikální vyšetření. Během svého prvního nebo druhého prenatální návštěvě, budete odpovídat na spoustu otázek o své zdraví a rodinné historie. Tyto informace pomáhají lékař vědět, jestli máte nějaké konkrétní rizika řešit, například dědičné genetické poruchy. Budete mít také fyzickou zkoušku. Váš lékař vypočítá datum splatnosti na základě data vaší poslední menstruace. Na ultrazvuku pomůže potvrdit, že toto datum splatnosti je správná.

Pánevní zkoušky a Pap stěr; Prenatální testování v prvním trimestru začíná pánevní zkoušky a Pap stěru posoudit zdraví vašich buněk děložního čípku. Tento test obrazovky pro rakovině děložního čípku a pro některé pohlavně přenosných chorob.

Krevní testy. Během této první návštěvě, budete mít také panel krevních testů. Tyto testy pomáhají identifikovat

Testy moči. Spolu s kontrolami krevního tlaku, vyšetření moči při každé návštěvě prenatální dát rychlý a snadný přehled o své zdraví. Mohou odhalit

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?