druhy porodu komplikace

Těhotenství, který proběhl hladce mohou ještě mít problémy, když je čas dodat dítě. Lékař a nemocnice jsou připraveni s nimi pracovat. Zde jsou některé z nejčastějších obav

Předčasný porod a předčasného porodu

Jedním z největších nebezpečí dítě čelí se rodí příliš brzy, před jeho nebo její tělo je dostatečně zralý, aby přežít mimo dělohu. Plíce, například nemusí být schopen dýchat vzduch, nebo tělo dítěte nemůže generovat dostatek tepla, aby se zahřál.

Kompletní období těhotenství trvá asi 40 týdnů. Mající pracovní kontrakce před 37. týdnem těhotenství se nazývá předčasného porodu. Také dítě narodí před 37. týdnem je považován za nedonošené dítě, který je v riziku komplikací u předčasně narozených dětí, jako jsou nezralé plic, respirační tísně, a zažívacími potížemi.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Delší práce (Nedodržení Progress)

Malé procento žen, většinou poprvé matky, může mít práci, která trvá příliš dlouho, někdy volal “poruchu k pokroku”. Jak pro matku a dítě jsou v ohrožení pro několik komplikací, včetně infekcí, v případě, že amniotické vak byl roztržený po dlouhou dobu a narození nevyplývá.

abnormální Prezentace

“Prezentace” se vztahuje k části pro dítě, které se objeví jako první z porodního kanálu. V týdnech před datem splatnosti, plod obvykle klesá nižší v děloze. V ideálním případě za práci, dítě je umístěna hlava-down, čelí matky záda, s jeho bradu zastrčený do jeho hrudi a zadní části hlavy připraveny ke vstupu na pánev. Tímto způsobem je nejmenší část hlavy dítěte vede cesta přes děložního čípku a do porodního kanálu. Tento normální prezentace se nazývá vrchol (hlavou dolů) týl přední.

Protože hlava je největší a nejméně flexibilní část dítěte, je to nejlepší pro hlavu vést cestu do porodního kanálu. Tak, tam je malé riziko, že tělo dítěte bude dělat to porodními cestami, ale bude se chytit hlavy.

Některé děti představují se svými hýždí nebo nohou ukázal dolů směrem k porodním kanálem. To se nazývá závěr prezentace. Závěrem prezentace jsou často vidět při ultrazvukovém vyšetření daleko před datem splatnosti, ale většina dětí se obrátí k normálnímu hlavy dolů prezentaci, jak se dostat blíže k datu splatnosti.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?