drozd-prevence

Orální zdraví Trends

Aby se zabránilo afty

Pokud vaše dítě potřebuje lék pro léčbu drozd, ne dát lék kapátko v ústech dítěte. Přetažení lék na bavlněným hadříkem a otřete ji na postiženou oblast. Vyhodit tampon, a nedávejte nic zpět do medicíny lahve, které by mohly být kontaminovány s kvasinkami.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Praktikovat dobré ústní hygieny, včetně čištění zubů dvakrát denně a jednou dentální nitě denně. Pokud jste měli předchozí drozd infekce, jako náhrada pro váš kartáček na zuby pomoci zabránit další infekci. Pokud nosíte zubní protézu, namočte je každý večer v chlorhexidin řešení, které můžete získat od svého lékárníka. Můžete také použít vysavač chrup, který se prodává ve většině obchodů s drogami nebo s potravinami. Drhnout své zubní protézy s vodou před i po jejich namáčení; Cvičit dobrou ruční mytí vozidel; Pokud užíváte tekuté antibiotika, vypláchněte ústa vodou krátce po jeho užívání. Pokud vaše dítě užívá kapalná antibiotika, opláchněte jeho nebo její ústa vodou po každé dávce taky. Antibiotika mohou narušit rovnováhu bakterií v ústech a může umožnit růst kvasinek, které způsobují afty; Získat léčbu stavy, které zvyšují riziko drozdů, jako je cukrovka, viru lidské imunodeficience (HIV), nebo rakovina; Použijte vložku, když se vezme inhalační kortikosteroidy, a vypláchněte ústa po inhalaci dávky.

Léčbě vaginálních kvasinkových infekcí, a to zejména v posledních 3 měsících těhotenství. Tím se sníží riziko vašeho dítěte dostat afty v průběhu porodu; Wash láhev bradavky a dudlíky denně. A zachovat všechny připravené láhve a bradavky v ledničce snížit pravděpodobnost růstu kvasinkového; Nepoužívejte opakovaně láhev s více než hodinu poté, co se dítě pil z ní, protože kvasinky může měli čas k růstu na bradavce; Umýt nebo vařit všechny objekty, které dítě dává do jeho nebo její ústa, nebo spustit je přes myčky nádobí; Měnit plenky své dítě brzy poté, co to je za mokra. Mokrá plenka oblast poskytuje dobré prostředí pro kvasinky, které způsobuje drozd růst; pokud je to možné prsa -feed své dítě. Mateřské mléko obsahuje protilátky, které pomohou vybudovat přirozený obranný systém Vašeho dítěte (imunitní systém) tak on nebo ona může bránit infekci; pokud jste kojení a vaše bradavky zčervená a bolest nebo máte bolesti prsů během nebo po kojila své dítě, obraťte se na svého lékaře. To může být příznakem drozd infekce u vašeho dítěte, která se rozšířila do bradavky.