drozd jakékoliv příčiny

Orální zdraví Trends

Candida, kvasinky, které způsobuje afty, je obvykle přítomen v malém množství v ústech a na jiných sliznicích. To obvykle způsobí žádnou škodu. Ale když jsou přítomny podmínky, které nechal kvasinky růst nekontrolované, kvasinkové napadá okolní tkáně a stává se infekce.

Tím, Abbie Kozolchy; Můžete snadno idealizovat pár smát linky (hej – každá vráska je ale zářezem v klidné kalendáře dobře strávenou života, podle Dickens). Ale účinky Čas na váš úsměv může být podstatně těžší odepsat, bez ohledu na to, jak talentovaný písař. Tam je žloutnutí nebo šedivění zubů je ztenčení rtů, vzhled retní linky … a seznam by mohl pokračovat dál. Na druhou stranu, domácí nářadí, které bojují zubů zabarvení (nemluvě o nejnovější úřadu in-…

Existuje mnoho druhů bakterií v ústech, které normálně řídí růst Candida. Někdy nový druh bakterie dostane do úst a narušuje rovnováhu organismů již existuje, což Candida zarůstat. se mohou podílet i zdravotní stav a další věci.

Kvasinky, které způsobuje afty mohou přecházet z jedné osoby na druhou různými způsoby.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Novorozenec může dostat afty v průběhu porodu, zvláště pokud jeho nebo její matka měla vaginální kvasinková infekce v průběhu porodu. Novorozenci a kojenci mají nezralý imunitní systém a ještě nejsou plně vyvinuty zdravou rovnováhu bakterií a kvasinek do úst. Z tohoto důvodu, drozd je běžné během několika prvních měsíců života; U jinak zdravých batolat a starších dětí, drozd je obvykle není nakažlivá. Ale dítě s oslabeným imunitním systémem může dostat afty sdílením hračky nebo dudlíky s dítětem, které má infekci. Dítě, které má drozd zpěvný droždí šíří na cokoliv dítě staví v jeho ústech. Další dítě pak může dostat afty tím, že kontaminované objekt do své úst; Dospělí, kteří nosí falešné zuby (zubní protézy) jsou vystaveni vyššímu riziku pro získání afty a šíří ji ostatním. Člověk může dostat afty šířením droždí z jejich rukou do svých zubních náhrad. A osoba s protézy může vést k šíření droždí manipulaci s jejich zubní protézy a potom kontaminujících objekt, že jiná osoba dotkne nebo do jeho úst.