děložní myomy-Co se stane,

Děložní fibroidy mohou růst na vnitřní stěně dělohy, ve svalové stěny dělohy, nebo na vnější stěně dělohy. Mohou změnit tvar dělohy, jak rostou. Postupem času, velikost, tvar, umístění, a symptomy myomů se mohou měnit.

Děložní myomy (leiomyomů) jsou noncancerous výrůstky, které se vyvíjejí v nebo těsně mimo ženské dělohy (dělohy). Děložní myomy se vyvíjejí z normálních děloha svalových buněk, které začnou růst abnormálně. Vzhledem k tomu, buňky rostou, tvoří benigní nádor.

Myomy nepěstují před začátkem menstruace (puberty). Někdy se zvětší během prvního trimestru těhotenství, a oni obvykle zmenšovat až do konce těhotenství. Po menopauze, kdy klesne hladina ženských hormonů, myomy obvykle zmenšovat a nevracej.

Komplikace děložní myomy nejsou běžné. Obsahují

Myomy mohou způsobit problémy v průběhu březosti, jako je například

Anémie z těžké krvácení; Ucpání močových cest nebo do střev, pokud myomu lisů na nich; Neplodnost, a to zejména v případě, že rostou fibroidy uvnitř dělohy a změnit tvar dělohy nebo umístění vejcovodů; Průběžné bolest dolní části zad nebo pocit tlaku v podbřišku (pánevní tlaku); Infekce nebo rozpis děložní fibroidní tkáně.

Potřeba porod císařským řezem. Jedná se o nejběžnější účinek myomů na těhotenství. ; Předčasný porod; Potrat. Tato situace může nastat, když jsou fibroidy nachází uvnitř dělohy; Bolesti během druhého a třetího trimestru; Abnormální poloha plodu, jako je poloha koncem pánevním, při narození; Placenta problémy.