dámské nohy a nehty péče: tipy na zdravé, sexy nohy

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Vaše nohy vám pohybovat po celém světě, které vám pomohou postavit se na svůj den, a kostru vás. Oni také potřebují TLC, aby jim měkké, silný a bez problémů.

Ať je to zvyk používat pemzu nebo nožní soubor na vlhké paty a mozoly. V opačném případě bude mít vaše nohy vypadat dobře v open-back boty.

Za prvé, máčet si nohy ve vodě nebo koupel nohou po dobu 10 až 15 minut, zjemňuje pokožku. Pak opatrně vyjměte zahuštěný kůže pemzou. New York pedikér Isaac Tabari, DPM, doporučuje teplou koupel nohou vyrobené z černého čaje (kyselina tříslová). tanin, jak říká, je přírodní antibakteriální látka, která může snížit šance na získání plíseň nohou.

Hydratační noha křoviny vyrobené z rostlinných látek, jako jsou drcené ovoce jam, cukru nebo chemických exfoliators také pomůže odstranit odumřelé kůže. Po drhnout, platí bohatý krém na nohy nebo balzám, který obsahuje bambucké máslo nebo kakaové máslo.

Pokud jsou vaše podpatky jsou velmi suché a popraskané, viz pedikér nebo dermatolog pro léčbu předpis. Jestli nejsou tak špatné, existuje spousta hydratační produktů, ze kterých si vybrat.

Za prvé, můžete zkusit některé medikované pata podložky, které nepotřebují lékařský předpis, ke změkčení mozolů při chůzi. Poté, co jste odlupovaný mozoly, použijte těžký krém hydratují tvrdou kůži na paty.