co způsobuje nevolnost a zvracení?

Nevolnost a zvracení nejsou nemoci. Jsou to příznaky jiného stavu.

Váš žaludek. Nemůžete žít bez ní, ale proč to způsobí vám tolik problémů? Čtenáři, kteří chtěli vědět, dělal to vrchol příběh z roku 2008; Zde jsou další témata zařazena mezi 10 nejsledovanějších trávicích příběhů na rok 2008; 9 Překvapující fakta o vaší žaludeční; Říhání, plyn, Growling: Správa nepříjemné a obtěžující onemocnění; Top 10 Pálení žáhy způsobujících potraviny; Pálení žáhy: Jídla, která Avoi; Jogurt Maker žaloval přes zdravotních tvrzeních …

Existuje mnoho věcí, které můžete udělat člověk pocit na zvracení nebo zvracení. Běžné příčiny patří

Někteří možná závažné stavy, které způsobují nevolnost a / nebo zvracení patří

Zvracení – především v případě, že přichází s průjmem – může způsobit nebezpečné dehydrataci. To je více pravděpodobné, že nastane dětem. Při péči o nemocné dítě, dávat pozor na symptomy, které znamenají dítě potřebuje vodu: suché rty a ústa, zapadlé oči, zrychlený tep, zrychlené dýchání, a, u kojenců, propadlý vzhled měkkého bodu na vrcholu hlavy a žádné mokré plenky.

Někdy je příčinou nauzey a zvracení je psychologické. To neznamená, že příznaky nejsou skutečné. Kvalifikovaný klinický psycholog nebo psychiatr může pomoci. Lidé, kteří často dělají sami zvracet může mít poruchu příjmu potravy. To může být život ohrožující stav. Pokud budete jíst hodně a poté se vyvolat zvracení, budete potřebovat odbornou pomoc.

ZDROJE

Akademie rodinných lékařů.

Mayo Clinic.