Co tě probouzí v noci?

Stává se vám často probudit před poplach? Spousta věcí se může okrást z drahých spánku. Postupujte podle následujících denních tipů, aby vaše noci klidnější.

Není to chytrý spánek strategie držet krok zběsilé rychlosti, dokud se zhroutí do postele. “A zavyl-up mysl zůstává v mírném stavu bdělosti i když spíte, takže vás náchylné k noční probuzení,” říká Michael Breus, PhD, autor Good Night: Sleep Doctor 4-týdenní program pro lepší spánek a lepší zdraví ,

Před zapnutím, zkuste tyto tipy k odpočinku

Můžete také psát v “obav časopisu.” Můžete zmírnit stres, pokud si zapisovat své obavy nebo zítřejší akce položky, než volat to v noci.

Dalším způsobem, jak se usadit před spaním: Count dozadu 3s ze 300. To může být užitečné rozptýlení při sžíravé myšlenky udržet si vzhůru.

Není žádným tajemstvím, že bolest může narušit váš spánek. Pokud se bolavý záda nebo hip vás pravidelně probudí, je čas provést některé změny do postele.

Získat nové matrace. Ztrácí podporu s věkem a použití. Breus doporučuje koupi nového alespoň jednou za sedm roků. Výzkum naznačuje, pružnější matrace zmírňuje bolesti zad lepší než jeden ultra-pevné.

Vyměnit si své polštáře. Udělej to jednou za rok. Vyberte si jednu silnou pokud jste spaní na boku, plošší jedno, pokud chcete usnout na břicho.

Příliš teplé místnosti může mít jste vzhůru a zahajuje krytů ve 2 hodiny ráno

“Sweet spot pro spánek se zdá být někde mezi 68 a 74 stupňů,” říká Tracey Marks, MD, autor Mistr váš spánek: ověřené metody zjednodušena.

Takže pokud zjistíte, že jste k přehřátí během noci zase dolů termostat.

Také, kořeněné nebo kyselé potraviny, alkohol a kofeinové nápoje vás může nastartovat a vás pot více ve středu v noci. Vyhněte se jíst nebo pít je příliš blízko před spaním.

Chrápání může vás probudit se uprostřed noci. Tak lze spánková apnoe je porucha, která způsobuje, abyste přestali dýchat po dobu několika sekund, zatímco spíte.

“Mnoho lidí si neuvědomuje, že důvod, proč oni probuzení v noci je proto, že nemůže chytit dech,” říká Marks.

Pokud máte spánkové apnoe, vaše postel partner může říci, že jste blbec hodně v noci, nebo si mohou stěžovat, že jste chrápat hlasitě.

“Ranní bolesti hlavy a nadměrná denní spavost také znamenat problém,” říká Marks.

Chcete-li získat pomoc, budete muset nejprve dostat diagnostikována. Promluvte si se svým lékařem o spánkové studie. Máte-li apnoe, budete možná muset nosit tlak v dýchacích cestách masku nebo ústní spotřebič v noci. Můžete také získat nějaké úlevy, když se zhubnout, ale zpátky na alkoholu a přestat kouřit.

Pokud se rozsvítí a pípne, že narušuje spánek, říká Marks. To zahrnuje smartphony, tablety, počítače a další pomůcky.

O; Inzerovat S U; Podmínky USA; Privacy Polic; Sponzor Polic; Kontaktujte nás

Pro lepší spánek, držet je z ložnice. Uložte práci a sociální média pro kdekoli jinde v domě.

ZDROJE

Národní institut neurologických nepořádků a mrtvice: “Mozkové Základy:. Pochopení Sleep”

Michael Breus, PhD, autor, Good Night: Sleep lékaře Čtyř-týdenní program pro lepší spánek a lepší zdraví, Dutton, 2006.

Academy of Pain medicíny: “AAPM Fakta a čísla o bolesti.”

Národní nadace spánku: “Sleep životní prostředí”, “menopauza a spánek,” “spánková apnoe a spánek,” “2012 Ložnice Anketa Shrnutí nálezů”, “Ložnice podmínky”, “Roční Spánek v Americe hlasování.

Tracey Marks, MD, autor, mistr váš spánek: Ověřené metody Zjednodušený, Bascom Hill Publishing Group 2011.

najít na