co je nového: pokroky v těle péči o pleť

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Chcete měkčí kůži, která vypadá stejně dobře, jak to cítí? Začíná to s tím, jak jste čistí a hydratuje celé tělo, nejen svou tvář.

Pokud vaše rutina byl stejný-old, stejný-old nějakou dobu, může to být čas, aby zatřásli a zjistit, jaké jsou vaše možnosti jsou.

Očista s čárovými mýdla je stále nejpopulárnější způsob, jak umýt tělo. Ale většina mýdla jsou vyrobeny z laurylsulfátu sodného, ​​který zbavuje od přírodní oleje z pokožky.

Teď, když tam jsou mýdla, které hydratují pleť, jak si umýt. Tato mýdla a čistící prostředky pracují za použití složky, jako je kyselina hyaluronová, která pomáhá držet kůži do vody. Některé mýdla a čistící prostředky mají složky s názvem ceramidy s prodlouženým uvolňováním, které pomáhají udržovat pokožku vlhkou. Některé čistící prostředky také obsahují rozdrcené diamantový prášek, aby se vaše pleť cítit hedvábně.

Vzhledem k tomu, muži mají tendenci mít silnější a mastnější pleť, někteří tělo čistící prostředky vyrobené pro muže produkovat více pěny a jsou méně než hydratační dámských nebo unisex verzích.

Tělo leštění není nic nového. Po celá léta, ženy používají exfoliating drhne, ale mnoho lidí právě teď objevují jejich výhody. To může být z části kvůli rozšiřující se škálu výrobků těla leštění, které jsou k dispozici.

Předtím, než pokožka může růst nových buněk, odumřelé buňky je třeba odstranit. Tělesné leštičky použít zrnité nebo chemických exfoliants se pouštět odumřelých kožních buněk. Tyto zrnité exfoliants, jako jsou mořské soli nebo cukru, jsou ve směsi s rostlinným olejem, který udržuje pokožku vlhkou.

Oba muži a ženy dostat suchou pokožku a mohla by mít prospěch z těla hydratační krémy nebo pleťové vody. Můžete použít hydratační krémy a vyrobené pro obličej na krku a hrudníku.

Hydratační krém nebo mléko vyrobené pro použití na těle je nejlepší k léčbě suché, hrubé kůže, a to zejména v zimě, kdy kůže na nohou, rukou a trupu může být sušší a svědí. Pokud si nejste jisti, co je pro vaši pleť nejlepší, zeptejte dermatologa.

Ceramidy může pomoci. Oni jsou často nalezené v čistící prostředky a moisturizers.