co je nového: pokroky v péči o vlasy

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Péče o vlasy se zdá, jako by to mělo být jednoduché. V průběhu doby, i když, vlasy se stává méně hustý. Jednotlivé prameny tenčí a snadněji se lámou.

Slunečním zářením, klimatu a znečištění také mít mýtné. A typické Tvarování techniky – rána sušení, barvení, přes použití gelů – může dále poškodit vaše vlasy.

Takže to, co je za normálních okolností nádherně-coiffed žena dělat? Někdy je jediný způsob, jak napravit škody je stříhat vlasy a čekat na zdravé vlasy znovu dorůst. Ale v případě, že škoda nebyla pokročila příliš daleko, existují produkty pro péči o vlasy, které mohou obnovit lesklý, plná vlasy. Mnohé z těchto produktů se může pracovat alespoň na krátkou dobu a poskytují jemné výhody.

Šampony nejsou to, co bývaly. V minulosti se čisticí prostředek byl mýdlo, které by mohly vysušovat pokožku hlavy a zanechat spodinu, který se neoplachuje pryč.

Moderní šampony, i když pouze syntetické detergenty známé jako povrchově aktivní látky, jako je čisticího prostředku. Povrchově aktivní pěnu dobře ve všech typech vody a pěnu výtahy nečistoty a přebytečnou mastnotu z vlasů a drží ji, dokud je to vypláchnout pryč.

Moderní šampony také obsahovat silikony, které dodávají vlasům měkkost, pomoci mu udržet vlhkost a usnadňují rozčesávají a správu. Mnoho šampony obsahují složky, tato podmínka vlasy, jakož i opravit škody.