co je molární těhotenství? symptomy, ošetření, příčiny

Molární těhotenství se stane, když tkáň, která za normálních okolností se stává plod namísto toho se stává abnormální růst dělohy. I když to není embryo, tento růst vyvolává příznaky těhotenství.

Asi 1 z 1500 žen se symptomy časné fázi těhotenství má molární těhotenství.

Molární těhotenství je myšlenka být způsobena problémem s genetickou informaci vajíčka nebo spermie se. Existují dva typy molární těhotenství: úplné a částečné.

Někdy je zjištěno, že jeden plod a jeden molární těhotenství těhotenství, která se zdá být dvojčata. Ale to je velmi vzácné.

Dokončit molární těhotenství. Vejce bez genetické informace je oplodněno spermií. Že nebude vyvíjet do plodu, ale pokračuje v růstu jako hrouda abnormální tkáně, která vypadá trochu jako hrozen vína a může naplnit dělohu; Parciální molární těhotenství. Vajíčko je oplodněno dvěma spermiemi. Placenta se stává molární růst. Jakékoli fetální tkáň, která tvoří pravděpodobně mít vážné vady.

Věci, které mohou zvýšit riziko mající molární těhotenství patří

Molární těhotenství způsobuje stejné rané příznaky, že normální těhotenství dělá, jako je například zmeškání lhůty nebo ranní nevolnost. Ale molární těhotenství obvykle způsobuje další příznaky příliš. Ty mohou zahrnovat

Většina z těchto příznaků může dojít také s normálním těhotenstvím, vícečetného těhotenství nebo potratu.

Stáří. Riziko pro úplné molární těhotenství neustále zvyšuje po dosažení věku 35; Historie molární těhotenství, zvláště pokud jste měli dva nebo více; Historie potrat; Strava s nízkým obsahem karotenu. Karoten je forma vitamínu A. Ženy, které nezískávají v dostatečném množství tohoto vitamínu mají vyšší míru úplné molární těhotenství.

Krvácení z pochvy; Dělohy, která je větší, než je obvyklé; Silná nevolnost a zvracení; Známky hypertyreózy. Patří mezi ně nervózní nebo unavený, které mají rychlý nebo nepravidelný srdeční tep a pocení hodně; Nepříjemný pocit v pánvi; Poševní výtok z tkáně, která je ve tvaru hroznů. To je obvykle příznakem molární těhotenství.