co je dlouhodobý pojištění sociální péče a kdo ji potřebuje?

William Blahd, M; Dne 14. srpna 2015

Oni nechtějí utrácet své úspory a prostředky na péči; Oni nechtějí spoléhat na děti či blízké postarat se o ně.

Máte někdy zajímalo – nebo starosti – o tom, kdo bude vypadat po vás, když jste starší a potřebují pomoc? Nebo jak budete platit za péči, pokud ji budete potřebovat? Jedním ze způsobů, aby se ujistil, můžete získat podporu, kterou chtějí a potřebují je koupit dlouhodobé pečovatelské pojištění.

Dlouhodobá péče pojištění se vztahuje na služby, které vám pomohou žít tak normálně, jak je to možné, jak jste věku. Například, budete možná potřebovat pomoc dostat ven ze sprchy nebo zapínal si košili. Politiky dlouhodobé péče jsou odlišné od zdravotního pojištění, který pokrývá léčbu specifických zdravotních problémů. Není schopen tlačítku se vaše tričko nepovažuje za zdravotní problém.

Dalo by se předpokládat, že Medicare pokryje zvýšenou péči, kterou potřebujete, jak stárnou. Ale to není tento případ. Medicare pokrývá jen velmi malou domácí ošetřovatelské péči, a pouze v určitých situacích. To neplatí pro pomoc se základními co děláte každý den, a to je druh dlouhodobé péče, že většina lidí potřebuje.

Medicaid platí pro domácí ošetřovatelské péči, ale jen pro lidi s nízkými příjmy, kteří mají málo nebo žádný majetek. Máte-li úspory nebo jiných aktiv, pravděpodobně budete muset strávit většinu nebo všechny své peníze před Medicaid začne platit za dlouhodobou péči.

Lidé obvykle uvažovat o dlouhodobou péči pojištění ze dvou hlavních důvodů

Když si koupíte politiky se rozhodnete maximální denní částky v hotovosti, které byste rádi obdrželi – až do určitého limitu stanoveného pojišťovnou – když přijde čas na to nárok.

Obvykle můžete nárokovat pojištění, když jeden z následujících děje

Budete potřebovat nějaký druh pomoci s nejméně dvěma z každodenních činnostech jako je oblékání, koupání, použití toalety, nebo se stěhuje z jednoho místa na druhé, například z invalidního vozíku do postele; Máte pokles ve svém myšlení schopnosti, ať už z nehody nebo nemoci, jako je Alzheimerova choroba.