Co hypoalergenní znamená?

alergie Trends

Pokud vidíte “hypoalergenní” na make-up nebo štítkem, péče o pleť, znamená to, že výrobce tvrdí, že jeho výrobek způsobuje méně alergických reakcí než ty ostatní.

Ať už pěší turistika, při sportovní hry, nebo host na venkovní svatbu, trochu pečlivé plánování může pomoci udržet vaše příznaky alergie na uzdě, takže si můžete vychutnat pod širým nebem; Zde jsou tipy od odborníků alergie; Challenge # 1: Botanical Garden; Problém: Květy jsou pravděpodobně nebude nejhorší alergeny tady, i když to může být první věc, kterou byste myslet. Pyl z pestrobarevných květů se provádí hmyzem závod od závodu – ne větrem. Takže je tu méně vzduchu …

Vláda Spojených států nemá standardy, které výrobky musí splňovat, aby se dal “hypoalergenní” na etiketě. Po tvůrci nemusí dělat testů, aby prokázal, že nezpůsobí reakci. To se nedá zaručit, že kosmetický nebo péči o pleť se nikdy vyvolat alergickou reakci.

Chcete-li být v bezpečí, testovat žádnou novou krém nebo make-up na vnitřní straně předloktí za několik dní, aby zjistili, zda máte příznaky.

ZDROJE

Academy of Allergy astma a imunologii.

Academy of Dermatology.

Astma a alergie založení Ameriky.

FDA: “Hypoalergenní kosmetika.”