chůzi cvičení: výhody, intenzitu a další

Chůze může být nejjednodušší způsob, jak pracovat. Můžete to udělat téměř kdekoliv, a to je hračka, jak začít: Stačí dát jednu nohu před druhou.

Existuje mnoho skvělých důvodů, proč chodit. Vaše srdce dostane silnější, budete snižovat krevní tlak a vaše kosti budou silnější. Chůze také zmírňuje stres, který vám pomůže lépe spát, a může zvýšit svůj pohled na život.

Chodit svižným tempem po dobu 30 minut nebo více po většinu dní. Udělej si sám nebo s kamarádem. Zkuste chůzi klubu nebo najímat vaši rodinu po večeři projít. Vše, co potřebujete, je pár polobotky.

Můžete zápas své tempo na vaší fyzické zdatnosti. Pro více intenzivním tréninku, zkuste chodit rychleji, déle, nebo do kopce.

Jádro: Ne Chůze není specificky cílit jádro.

Arms: Ne Toto cvičení necílí na ruce.

Nohy: Ano. Chůze pracuje hlavní svaly na nohou.

Glutes: Ano. Chůzi do kopce je ideální pro vaše glutes.

Hřbet: Ne. Toto cvičení se nezaměřuje na vaše zádové svaly.

Flexibilita: Ne. Toto cvičení není zaměřen na zlepšení flexibility.

Aerobic: Ano. Udržet rychlé tempo, aby se to dobrý kardio cvičení.

Síla: Ano. Vaše nohy budou mít silnější z pravidelné procházky.

Sport: Ne Race-walking je sport, a často můžete najít charity chodí dělat se skupinou lidí, ale pro většinu lidí, chůze není konkurenceschopná.

Low-Impact: Ano. Chůze nebude jar vaše klouby.

Cena: zdarma.

Dobré pro začátečníky? Ano. Chůze je ideální typ cvičení, když jste teprve začínají. Můžete jít tak rychle nebo pomalu, jak budete potřebovat. Je snadné narazit až vaše tempo a jít na delší vzdálenosti, jak si získat lepší.

Venku: Ano. Můžete chodit po svém okolí, na školní dráze, nebo prostřednictvím naučné stezky. V případě, že počasí je špatné, vyzkoušet chůzi v obchoďáku.

Doma: Ano. Můžete jít kamkoliv. Máte-li běžícím pásu, můžete si dokonce chodit v interiéru.

požadované vybavení? Žádné, s výjimkou pro vycházkovou obuv. Rozhodnout se pro boty, které podporují váš oblouk a mírně vylepšili svou patu.

Žádné speciální vybavení. Žádné tělocvičně poplatky. Můžete zbavit kil a snižovat krevní tlak a hladinu cholesterolu – to vše ve svém vlastním okolí, nákupní centrum, park, nebo na běžícím pásu.

Můžete začít pomalu pouhých 5 nebo 10 minut denně a pracovat až do nejméně 30 minut po většinu dní v týdnu, aby si plné kardio výhody.

Také byste měli dělat sílu budování cvičení aspoň dvakrát týdně. Možná budete chtít nosit lehkých vah nebo plechovky na pomoc při budování vašeho horní části těla při chůzi.

Ať už máte rádi chodit samostatně nebo ve skupinách, můžete vytvořit pěší program, který jste si jisti, těšit. Pokud jste již v dobrém stavu, pracovat do potu s masážní chůze. Můžete ji použít jako hlavní tréninku, nebo jej použít spolu s jiným programem míchat věci do pořádku a vyhnout nudu.

Půjdete-li venku, chodit do bezpečných oblastí, zůstat v pohodě, pít vodu, a nosit opalovací krém!

Je to dobré pro mě, jestli se máte zdravotní stav?

Chůze je ideální cvičení pro mnoho lidí.

Pokud máte cukrovku, chůze může pomoci snížit hladinu cukru v krvi a svou váhu. Dbejte na to, jestli máte cukrovku by tudíž poškození nervů. Lékař nebo nohou lékař vám může říci, zda walking je váš nejlepší výkon na výběr, a pokud ano, jaký typ obuvi je nejlepší.

Chůze může pomoci ochránit proti srdečním onemocněním. To může snižovat krevní tlak a své “špatné” (LDL) cholesterolu, zatímco stupňovat svůj “dobrého” (HDL) cholesterolu.

Pokud již máte srdeční onemocnění, lékař může navrhnout spuštění programu chůzi v prostředí srdeční rehabilitaci. Pracovníci rehabilitace bude sledovat své srdce a krevní tlak, jak budete budovat vytrvalost.

Koleno, kyčel, a problémy se zády může dát křeč ve svých plánech chůzi. Před šněrování vaše polobotky zeptejte se svého lékaře nebo fyzioterapeuta o radu. Další problémy, které by mohly bránit chůzi, patří otázky rovnováha, svalová slabost, a další tělesné postižení.

Chůze je také skvělý způsob, jak získat kondici a zůstat zdravý, pokud jste těhotná. Tak dlouho, jak jste byl aktivní před těhotenstvím a nemají žádné zdravotní problémy, pak byste měli být dobré jít. Aby se zabránilo pádům, nedocházelo k nerovnoměrnému půdu, jak vaše břicho roste a vaše těžiště směny.

ZDROJE

Rada na cvičení: “Procházka A Day”, “Rada na cvičení (ACE) certifikovaných odborníků Say udělat víc dřepy, výpady”.

Heart Association: “Výhody Walking.”

CDC: “Fyzická aktivita pro Arthritis informačního listu.”

Cleveland Clinic: “Jaký je nejlepší typ Aerobní cvičení?”

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …