čekanka: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Beeflower, Cheiranthus cheiri, Erysimum, Erysimum cheiri, Gillyflower, GiroflÃe, GiroflÃe Jaune, GiroflÃe des Murailles, Giroflier, Handflower, Keiri, Ravenelle, Valar, Violier Jaune, Wallstock-Gillofer.

Čekanka je rostlina. Části, které rostou nad zemí se používají k výrobě léku; I přes obavy o bezpečnost, lidé používají čekanka při srdečních potížích, zácpa, onemocnění jater a onemocnění žlučníku. Ženy také použít ke spuštění své doby; Nepleťte čekanka (Erysimum cheiri) s kanadskou konopí (Apocynum cannabinum), který je také nazýván čekanka.

Čekanka obsahuje složky, které by mohly mít vliv na srdce.

Nedostatečná Evidence fo; srdeční potíže; Nemoc jater; Onemocnění žlučníku; Zácpa; Počínaje menstruace; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost čekanka k těmto účelům.

Čekanka se zdá být nebezpečné. To by mohlo způsobit nežádoucí účinky, včetně srdečních problémů; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Mohlo by být nebezpečné používat čekanka, pokud jste těhotná nebo kojíte -feeding. To obsahuje chemické látky, které by mohly mít vliv na srdce. To je nejlepší se vyhnout používání; Srdce podmínky: Wallflower může způsobit nepravidelný srdeční tep a další problémy se srdcem. Nepoužívejte ji, pokud máte nemocné srdce.

Čekanka může stimulovat srdeční tep. Vápníku může také mít vliv na srdce. Přičemž čekanka spolu s vápníkem může dojít k poruchám srdečního být také stimulována. Neužívejte čekanka spolu s doplňky vápníku.

Digoxin (Lanoxin) pomáhá srdce bít silněji. Čekanka také vypadá, že vliv na srdce. Přičemž čekanka spolu s digoxinem může zvýšit účinek digoxinu a zvyšuje riziko vedlejších účinků. Neužívejte čekanka, pokud užíváte digoxin (Lanoxin) bez předchozí porady s vaším lékařem.

Čekanka může mít vliv na činnost srdce. Některé léky proti zánětu, může snížit draslíku v těle. Nízká hladina draslíku může také ovlivnit srdce a zvyšuje riziko nežádoucích účinků čekanka; Některé léky proti zánětu, patří dexamethason (Decadron), hydrokortison (Cortef), methylprednisolon (Medrol), prednison (Deltasone) a další.

Čekanka může mít vliv na srdce. Chinidin může také mít vliv na srdce. Užíváte chinidin spolu s čekanka může způsobit vážné problémy se srdcem.

Čekanka může mít vliv na srdce. Chinin může také mít vliv na srdce. Užívání chinin spolu s čekanka může způsobit vážné problémy se srdcem.

Čekanka může mít vliv na srdce. Srdce použije draslík. Laxativa zvané stimulační laxativa mohou snížit hladinu draslíku v těle. Nízká hladina draslíku může zvýšit pravděpodobnost vzniku nežádoucích účinků z čekanka; Některé stimulační laxativa zahrnují bisakodylem (Correctol, Dulcolax), Cascara, ricinový olej (Vyčistit), Senna (Senokot) a další.

Čekanka může mít vliv na činnost srdce. “Voda pilulky” může snížit draslíku v těle. Nízká hladina draslíku může také ovlivnit srdce a zvyšuje riziko nežádoucích účinků čekanka; Některé “vodní pilulky”, které mohou poškozují draslíku zahrnují hydrochlorothiazid (Diuril), chlorthalidon (Thalitone), furosemid (Furosemid), hydrochlorothiazid (HCTZ, HydroDiuril, Microzide) a další.

Příslušná dávka čekanka závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro čekanka. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Burnham TH, ed. Drog Fakta a srovnání, měsíční aktualizace. Fakta a srovnání, St. Louis, MO.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese