bude jíst více bílkovin pomoci vašemu tělu získat svaly rychleji?

Vypadá to, že všichni v tělocvičně to dělá: doplňování bílkovin hromadně do těch biceps. Ale to je mylná představa. Jíst zvláštní bílkovinu ve skutečnosti nedělá moc k zvýšení vaší svalové hmoty a síly.

Přidání více bílkovin, ale ne více kalorií, nebo si zacvičit do svého jídelníčku nebudou pomohou vybudovat více svalové hmoty, ale to může dát své dalších tělesných systémů pod tlakem; Jíst více bílkovin a zvyšuje celkový příjem kalorií při zachování stejné úrovně cvičení bude stavět stejné množství nadbytečného tuku a svalové hmoty, podle studie zveřejněné v roce 1992 v časopise Journal of geriatrické společnosti.

Ve skutečnosti, lékařský výzkum ukazuje, že konzumace příliš mnoho bílkovin – více než 30% svého celkového příjmu kalorií denně – může ve skutečnosti poškodit vaše tělo, říká expert protein Gail Butterfield, PhD, RD, ředitel výživy studií v Palo Alto veteránů “Administration Medical Center a výživa přednášející na Stanfordské univerzitě.

Říká, že strava obsahující přebytek bílkovin může mít následující nežádoucí účinky

Takže myslíte, že dvakrát, když si uvědomíte obětovat sacharidů pro dietu bílkoviny dominantní, říká Butterfield. Drasticky řezání sacharidy ze svého jídelníčku může donutit své tělo, aby bránit.

Říká, že je to proto, že strava, ve kterém protein tvoří více než 30% svého příjmu kalorií způsobuje hromadění toxických ketony. Takzvané ketogenní diety mohou tah vaše ledviny na plné obrátky, aby vyprázdnění tyto ketony z vašeho těla. Jak se vaše ledviny zbavit vaše tělo těchto toxických ketony, můžete přijít o značné množství vody, která při kterém je riziko dehydratace, zejména pokud cvičíte těžce.

Že ztráta vody často se objeví na stupnici jako hubnutí. Ale spolu se ztrátou vody, ztratíte svalové hmoty a kostí vápník. Dehydratace rovněž namáhá vaše ledviny a klade důraz na srdce.

A dehydratace z ketogenní dietu může cítit slabý a závratě, dá vám nepříjemný zápach z úst, nebo může vést k dalším problémům.

Množství bílkovin, které potřebujete, závisí na vaší hmotnosti a vašeho denního příjmu kalorií. Většina mnoho lidí na celém světě spotřebují více než dost bílkovin v jejich každodenní stravě. Několik specifické skupiny lidí, kteří jsou v ohrožení pro bytí protein s deficitem, včetně starší ženy a lidi s nemocemi nebo poruchami příjmu potravy. Nedostatek protein je definován jako jíst 50% až 75% doporučené denní množství proteinu, Butterfield vysvětluje.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …