bradavice: léčba a domácí opravné

Kožní bradavice jsou časté, a existuje mnoho způsobů léčby. Pokud domácí prostředky pro bradavice nefungují, můžete zkusit over-the-counter bradavicí odstraňovače. Pokud vaše bradavice ještě nezmizí, můžete se obrátit na léčbu lékařem, který může zmrazit nebo odříznout bradavice.

Zde jsou některé domácí opravné prostředky a léčby pro běžné bradavice, jako plantární bradavice na chodidlech palmárně bradavice na rukou. Z větší části, tyto prostředky nepracují příliš často.

Kde ve vašem okolí můžete najít Staph bakterie rezistentní známý jako MRSA? Překvapující Odpověď: Jsou to blíž, než si může myslet; Se všemi se vše točilo kolem MRSA (meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus), je snadné skutečně existují dvě MRSA epidemie se děje ve stejnou dobu zapomenout; Zdaleka největší epidemie se děje uvnitř nemocnic a dalších zdravotnických zařízeních. Staph chyba způsobující tyto infekce odolává léčbu širokého spektra antibiotik. Vzhledem k tomu, že napadá …

Lidé se snaží bezpočet domácí opravné prostředky na bradavice, ale většina nepomohou. Odírají bradavice s česnekem, nebo použít pastu vyrobenou z prášku do pečiva a ricinového oleje. Se rozdrtí vitamin C tablety do pasty k pokrytí bradavice. Dokonce máčet bradavice v ananasové šťávy. Dlouhodobé používání lepicí páskou má také své příznivce, i když důkazy nepodporují jeho použití.

Většina dermatologové říkají, že to je bezpečné, aby se pokusila drogerie bradavici odstraňovače – tak dlouho, jak jste potvrdila, že je to opravdu bradavice. Někdy mozoly nebo kuří oka jsou mylně považovány za bradavice. V případě pochybností, zeptejte se svého lékaře.

Mnoho over-the-counter bradavice ošetření obsahují kyselinu salicylovou. Úspěšnost je asi 50% po dobu 6 týdnů nebo tak. Ostatní léky působí tak, že “zmrazení” bradavice. Po dvou nebo třech ošetření, z nichž každý trval asi 10 dní, úspěšnost je asi 40% až 50%.

Over-the-counter léčby nejsou vhodné pro běžné bradavice na obličeji nebo rtů a neměly by být použity na genitálních bradavic. Viz svého lékaře o ošetření pro tyto bradavice.

Pokud půjdete k lékaři, můžete si vybrat z mnoha bradavic léčby. Některé se zaměřují na zničení bradavice a jiné na posílení váš imunitní systém tak, aby vaše tělo vyčistí bradavice. Mezi možnosti

Imunitní léčba na bradavice může trvat 6 až 12 týdnů do práce. Odstranění bradavic laserem nebo chirurgický zákrok je nejrychlejší léčba, ale je také nejdražší a invazivní.

ZDROJE

Stephen Webster, MD, dermatolog, Gundersen Lutheran Medical Center, La Crosse, WI; klinický profesor dermatologie, University of Minnesota, Minneapolis.

Nanette Silverberg, MD, ředitel dětské a dorostové dermatologii, St. Luke’s – Roosevelt Hospita; odborný asistent klinické dermatologie, Columbia University College of Physicians a Surgeons, New York.

Academy of Dermatology: “Co jsou bradavice?”

Linda Stein Gold, MD, ředitel klinického výzkumu, oddělení dermatologie, Henry Ford Hospital, Detroit.

Silverberg, N. věstník akademie dermatologie, květen 2000.

Focht, D. Archives of Pediatric a dorostového lékařství, říjen 2002.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima