afty, kdy volat lékaře

Orální zdraví Trends

Pokud si myslíte, že můžete mít afty, ale nebyla diagnostikována, Mouth Problémy, Noninjury zhodnotit vaše příznaky.

Odtělesněné protézy usmívá se na vás ze skla. Propadlé-in, bezzubý tvář. Hodin v zubním křesle a čekal na drahé implantáty; Pokud obrazy, jako jsou tyto vám dát heebie-jeebies, sebrat odvahu. I když ztráta zubu je běžné, že to není nevyhnutelnou součástí procesu stárnutí, říká Richard H. Cena, DDS, vysloužilý zubař v Newtonu, Massachusetts, a mluvčí Asociace Dental.; “Zuby neumírají přirozenou smrtí – máme zabít,” říká cena. Přesně tak, jak to uděláme? Stručně řečeno, nemocí nebo …

Afty v ústech kojence se může rozšířit na prsou při kojení. To může způsobit vsuvka zarudnutí a bolest. Pokud máte zarudnutí a bolest v bradavkách navzdory domácí léčbu, nebo jestliže jste pálivá bolest v oblasti bradavek, když vám sestře kontaktovat svého lékaře. Lékař bude pravděpodobně zkoumat úst dítěte zjistit, zda drozd je příčinou vašich příznaků.

Pokud jste již dříve byl diagnostikován s afty a jste přesvědčeni, že mohou mít další drozd infekce, může domácí léčba pomoci. Velmi mírné případy drozd mohou uklidit bez lékařského ošetření. Promluvte si se svým lékařem, pokud

Následující zdravotničtí pracovníci mohou diagnostikovat a léčit afty

může být požadováno další specialisté, pokud ostatní orgány nakazit nebo jiné podmínky vyvíjet. Typ specialisty závisí na postižených orgánů a může zahrnovat následující

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Máte příznaky, které ukazují, že infekce se mohou šířit, například bílými skvrnami na kůži mimo úst; Vaše příznaky se zhoršují nebo nezlepší do 7 dnů od zahájení léčby.

Vaše příznaky se zhoršují, nebo se nezlepšuje navzdory domácí léčbu; Vaše příznaky opakovat často; Máte infekci HIV, rakovina, nebo jinou podmínku, která oslabuje Váš imunitní systém.

Pediatricia; Nurse practitione; Lékař pomoc s; Rodinné lékařství docto; Internista

Gastroenterologis; Dermatologis; Gynecologis; specialista na infekční onemocnění