12 nejlepších zdravé vaření gadgets receptu lékaře

Každý rok, můj manžel a dívky strávit hodinu při kuchyňské obchodě nakupovat stromeček pro můj vánoční dovolená. Dostal jsem všechny druhy bláznivé gadgets v průběhu let, z hub kráječe do mikrovlnné držáku párek v rohlíku.

Pravdou je, že by bylo lépe nádivkou mou punčochu na Bath a karosářské práce (Jsem rád, že obchod!). To je hlavně proto, že už nějakou oblíbenou obsazení kuchyňských charakterů. Jsou to nástroje (některé nejsou ani tak drahé), které mohu použít znovu a znovu.

Na počest prázdnin, jsem rád, že s vámi podělit o mé Top 12 lineup užitečné a zdravé kuchyňských nástrojů, v naději, že jeden může skončit v něčí punčochy nebo jako něčí Chanuka dárek letošního roku!

Upozorňujeme, že ačkoliv jsem rád svou KitchenAid mixér a patří ke stálicím na mé kuchyňské lince, to nedělal seznamu, protože – přiznejme si to – je to drahý. Něco, co se prodává za $ 300 je není gadget, je to investice.

Existuje mnoho chvíle, kdy chci rozptýlit malé množství olivový nebo řepkový olej na povrch pánve nebo potraviny, místo toho, prudkém to v oleji. Tímto způsobem můžete stále používáte olej – ale mnohem méně. Tenká vrstva oleje na povrchu potraviny umožňuje do hnědé a ostrý, jak to vaří. Nejlepší část o Misto postřikovače je, že nemusíte vyhodit, když je prázdná, na rozdíl od plechovek oleje sprej, který udržuje vaše kuchyň šetrné k životnímu prostředí.

Náklady: Najdete ji v mnoha kuchyňských obchodech asi 9,99 $.

Miluju tuhle věc! I “říz dále jen” odloupnout citrony, limetky nebo pomeranče pro všechny druhy receptů, z vdolky, koláče a barů koláče a palačinky. Kůru, nebo vnější vrstva, z citrusových plodů má spoustu aromatických olejů, takže je to snadný způsob, jak přidat punč chuti bez zbytečných kalorií a tuku.

Cena: Existuje několik značek, ale začínají na zhruba 6,99 $ se značkou OXO Good Grips Zester.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky