10 nejlepších způsobů, jak se dostat zpátky na trať

Můžou za to prázdnin. Nebo možná jste právě dostali příliš zatraceně zaneprázdněni přemýšlet o tom, co jste jedli. Možná jste hodil Pozor – a kalorické počítá – do větru během fantazie bez dovolenou.

Ať už je příčina jakákoli, se to stalo: jste šel pryč svůj jídelníček (možná dokonce zůstal mimo něj za několik dní nebo několik týdnů). Stává se to každý z nás nakonec, říkají odborníci. Důležité je, aby přestane bít sám nahoru a skočit přímo zpět do vašeho zdravého stravování plánu.

Zde je 10 tipů, které vám pomohou dostat zpátky na trať

1. Nevypínejte recidivu do morální problém. Ty nejsi špatný člověk nebo předurčen být tlustá jen proto, že uklouzl. Přemýšlejte o překážce jako způsob, jak rozvíjet zvládání dovedností.

2. učit se ze svých zkušeností. Pokud nechcete rozpoznat, co vás vedlo k odpadávat dieta vůz, budete pravděpodobně reagovat stejným způsobem při příštím situace nastává. Zapište seznam situací, které spouštějí vás přejídat, a plánovat alternativu pro každou z nich. Například, pokud strany mají svůj pád, mají zdravou svačinu předem, aby se vaše chuť k jídlu v šachu.

3. Nesnažte se dohnat skluz s otrocké režim diety a cvičení. Můžete zhubnout tímto způsobem, ale vy jste téměř jisti, získat ji zpět. Tím se nastaví pouze nezdravou vzor získávání a ztráty, a vytvořit úzkost o vašem vztahu s potravinami.

4. Podívejte se na obraz. Si uvědomit, že hubnutí vyžaduje snížení kalorií v průběhu času, ale nezáleží na tom, jaké přesné časové období. Takže považujete za svůj příjem potravy za týden nebo za měsíc v době namísto každý den. Je pravděpodobné, že budete mít dobré dny a špatné dny, a uklouznutí až jednou za čas není tak velký problém. Vždy se můžete aby se na to později v týdnu, nebo na dalším jídlem.

5. Obnovte svou motivaci. Zhasnutím svůj jídelníček je signálem, že vaše motivace se stočil mimo trať. Takže sednout a provést inventuru: Když jste byl po svůj program, jak se cítíte? Co vás motivuje byl potom? Znovuvytvoření ty pocity vám může pomoci dostat své motivaci vrátit.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …